Loading ...
close
logo
طراحی و چیدمان آشپزخانه جدید

 

آشپزخانه شما جایی است که شما روح عزیزان و همچنین بدن آنها را پرورش می دهید. بنابراین شما می خواهید تا آنجا که ممکن است کارآمد ، راحت و کاملاً زیبا باشد! اما شما از کجا شروع می کنید؟ ایده ها و پیشنهادات موجود در این مقاله به شما کمک می کند تا آشپزخانه کاملاً جدیدی بسازید:

 

نیازهای آشپزخانه خود را ارزیابی کنید

قبل از شروع هر پروژه آشپزخانه ، شما باید به آنچه می خواهید ، آنچه در واقع می توانید داشته باشید و آنچه برای شما بهتر خواهد بود ، دسترسی پیدا کنید. آشپزخانه رویایی شما ممکن است با بهترین دوست شما یا خواهرتان مناسب نباشد، هرکس سلیقه ی خود را دارد. بنابراین ، از توصیه های خانواده و علاقه دوستانتان به پروژه خود لذت ببرید. اما ، برای راهنمایی ، به متخصصان مراجعه کنید. وب سایت هایی را که محصولات آشپزخانه و طراحی را ارائه می دهند ، بررسی کنید.

 

مثلث کار

پنجاه سال پیش ، کارشناسان بهره وری مراحل متوسط ​​خانم خانه را در آشپزخانه ردیابی کردند و کشف کردند که یک مسیر طبیعی بین یخچال ، اجاق گاز و سینک ظرفشویی وجود دارد. مسیری که بین این سه وسیله وجود دارد "مثلث کار" نامیده می شود و فاصله بین آنها همراه با سهولت دستیابی به آنها - یا نبودن آنها - هنوز معیار کارایی آشپزخانه است.اضلاع مثلث آشپزخانه شما نباید مساوی باشد.امروزه وسایل زیادی از جمله ماشین ظرفشویی و... به آشپزخانه ها اضافه شده است که ممکن است ایستگاه های کاری اضافی ایجاد کند و این به معنی مثلث های کار اضافی در آشپزخانه شماست. در این موارد دقت کنید تا مثلث ها مسیرهای برخورد ایجاد نکنند.

 

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در غرب تهران با کار آزموده ترین پرسنل"

 

 

 

 

نکات اساسی برای طراحی آشپزخانه

هنگامی که نیازهای آشپزخانه خود را ارزیابی کردید و تصمیم گرفتید که چگونه می خواهید آنها را اجرا کنید ، وقت آن است که کاغذ قلم بزنید و طراحی آشپزخانه جدید خود را شروع کنید. نکات زیر را در طراحی آشپزخانه جدید به کار ببرید:

برای ایجاد یک فضای متمایز ، اولین حرکت شما این است که با نگاهی به آنچه می تواند به عنوان یک نقطه کانونی باشد ، به آشپزخانه خود نگاه کنید. یک پنجره بزرگ ، طاقچه یا دیوار بلند می توانند یک نقطه کانونی باشند. اگر شما عاشق سرگرمی هستید و از داشتن فضای کافی برخوردار هستید ، اتاق خود را طوری تنظیم کنید که شامل دو آشپزخانه پشت به پشت باشد. یکی با یخچال ، اجاق گاز و سینک ظرفشویی و دیگری با یخ ساز ، سینک ظرفشویی دوم ، مینی یخچال و مایکروویو ، به علاوه انبار فراوان تقریباً هر آنچه را که خواب می بینید با کمک یک تیم طراحی با استعداد قابل اجرا است. این به خود شما بستگی دارد!

آیا فرزندان یا نوه های کوچکی دارید؟ آیا می خواهید تا آنجا که ممکن است تمام عمر خود در خانه خود بمانید؟ آیا هر نوع محدودیت جسمی دارید؟ پاسخ به این سوالات و سوالات بیشتری که متخصصان ممکن است از شما بپرسند، در طراحی آشپزخانه شما تاثیرگذارند.

مثلث کار را فراموش نکنید. سعی کنید فاصله مستقیم بین سینک ظرفشویی ، یخچال و آشپزخانه را بین 12 تا 23 فوت حفظ کنید.

سینک ظرفشویی را بین دو وسیله دیگر قرار دهید ، زیرا بیشتر اوقات از آن استفاده می شود. (موقعیت سینک ظرفشویی ممکن است به خطوط لوله کشی از قبل موجود بستگی داشته باشد.)

قرار دادن یخچال بلند و اجاق گاز توکار در کنار یکدیگر وسوسه انگیز است ، اما سعی کنید این کار را نکنید. هر کدام برای ایمنی به فضای خالی مخصوص خود در دو طرف دستگاه نیاز دارند.

یک جزیره آشپزخانه می تواند توانایی طراحی و راحتی هر آشپزخانه را بسیار گسترش دهند. یک جزیره می تواند از مواد مشابه کابینت ها برای یکپارچه شدن آشپزخانه ساخته شود و یا دارای جنس دیگر و رنگی متفاوت باشد.

 

 

مقالات مرتبط :

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد