Loading ...
close
logo
بازدید و برآورد قیمت باربری رایگان

 

بازدید و برآورد قیمت باربری رایگان

آگاهی از هزینه ها و قیمت کامل و دقیق جا به جایی و باربری یکی از معضل های مهم است. 

متاسفانه بیشتر باربری ها در ابتدا قیمتی تقریبی به مشتری میگویند و در انتهای کار قیمتی بیشتر و متفاوت ذکر میکنند که باعث به هم ریختن برنامه ریزی های مشتریان میشود و اعتراض به این قیمت راحت نیست.

اتوبار شریف بار برای راحتی شما عزیزان در کنار خدمات متنوع خود بازدید رایگان و برآورد قیمت را نیز ارائه میدهد.
شما میتوانید با تماس با گروه مشاوران اتوبار شریف بار، درخواست بازدید کنید تا متخصصان باربری شریف در سریع ترین زمان از اثاثیه شما بازدید کنند و علاوه بر برآورد قیمت دقیق به انتخاب شما برای تعداد کارگر، ماشین مناسب و ... کمک کنند.

قیمتی که متخصصان شریف بار در ابتدا به شما اعلام میکنند تا انتهای کار ثابت میماند و نیازی نیست نگران هزینه های اضافی باشید. اتوبار شریف بار خدمات بازدید و برآورد رایگان قیمت را تنها برای رضایت و کمک به شما مشتریان عزیز درنظر گرفته است تا از هر نظری خیالتان را راحت کند و روند کامل اسباب کشی را برایتان توضیح دهد.

 

مزیت های بازدید و برآورد قیمت رایگان

رایگان بودن بازدید 

براورد هزینه نهایی برای پرداخت به اتوبار

ایجاد آرامش خاطر بخاطر متغیر نبودن این مبلغ

 

چگونگی محاسبه هزینه باربری

نرخ باربری اسباب کشی منزل با توجه به موارد زیر محاسبه میشود:

1- قیمت ماشین باربری

2- دستمزد کارگر اسباب کشی

3- هزینه خدمات اضافی مانند بسته بندی

4- پیاده روی اضافه 

5- تعداد طبقات

 

تنها کاری که باید انجام دهید تماس با شماره 22938694 است تا درخواست بازدید رایگان خود را با مشاوران باربری شریف بار مطرح کنید تا درخواست شما ثبت شود و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان از اثاثیه شما بازدید کنند.

شما میتوانید از بازدید رایگان و براورد قیمت همکاران ما در شریف بار استفاده کنید تا بهترین انتخاب را در کنار بودجه مورد نظرخود داشته باشید فقط کافیست  با یک تلفن  ادرس خود را اعلام کنید تا در اولین و کوتاه ترین زمان  کارشناس برای قیمت گذاری اعزام گردند.

 

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد