Loading ...
close
logo
چیدمان وسایل در منزل جدید

 

 

وقتی زمان انتقال و جابجایی به منزل جدید فرا می رسد، هرکس رفتار متفاوتی دارد. برخی افراد بسته بندی وسایل را کار سختی می دانند اما از باز کردن بسته ها در منزل جدید لذت می برند. برخی دیگر بسته بندی را دوست دارند ولی از باز کردن یک کامیون بار خالی شده در منزل متنفرند. در هر دسته ای که باشید با پیروی از یک اصول ساده به شما کمک می کند تا در هنگام بازگشایی جعبه ها دچار سردرگمی نشوید.

 

دستورالعمل ها

از یک سیستم برای بازگشایی پیروی کنید

قبل از پریدن و باز کردن تصادفی بسته ها، بدانید که در حال باز کردن چه چیزی هستید! اگر در هنگام بسته بندی چک لیست تهیه کرده باشید، اکنون کار شما ساده تر است. با توجه به چک لیست بسته های هر قسمت را بیابید. اطمینان حاصل کنید که درون هر جعبه چه چیزی قرار دارد، به کمک لیبل های روی جعبه محتویات آن را حدس بزنید یا آنها را باز کنید و داخل آنها را مشاهده کنید.

 

با جعبه ضروری ها شروع کنید

اگر هنگام بسته بندی وسایل، جعبه ای را برای روزهای اول در خانه جدید جمع آوری کرده اید و لوازم ضروری از قبیل لوازم بهداشتی، مواد غذایی ، داروها و کاغذهای اداری و ... را در یک جعبه قرارداده اید، این بسته را اول باز کنید. اگر این کار را نکرده اید سریع جعبه هایی که لوازم اولیه مورد نیازتان در آنهاست را بیابید.

 

ابتدا با آشپزخانه شروع کنید

حالا وسایل آشپزخانه را باز کنید و کنار بگذارید. اگر به درستی جعبه ها را برچسب گذاری کرده باشید، باید بتوانید آنچه را که نیاز دارید به راحتی پیدا کنید. اگر وقت دارید ابتدا کمد و کابینت های آشپزخانه را بچینید. اگر زمان اتمام کامل آشپزخانه را ندارید فقط موارد مورد نیاز را از جمله قابلمه ها باز کنید. وسایل کوچک و کار راه انداز آشپزخانه را نیز باز کنید و بعد از باز کردن بسته های بقیه قسمت های خانه می توانید برگردید و روی نظم دهی به آشپزخانه تمرکز کنید.

 

حالا نوبت اتاق خواب هاست!

تخت را مرتب کرده و ملحفه ها را بکشید تا اتاق خواب برای شب اول در خانه جدید آماده شود. سپس کمدها را سازماندهی کنید، قفسه ها را نصب کنید  و بعد جعبه ها را باز کنید.

 

به سراغ حمام بروید

هیچ چیزی بیش از داشتن یک حمام راحت و مجهز باعث احساس راحتی در خانه نمی شود! به سراغ بسته های مربوط به تجهیزات حمام بروید و محصولات بهداشتی را بچینید. چیدمان کامل حمام باید از اولین کارهایی باشد که انجام می دهید.

 

مبلمان را مرتب کنید

از قبل به نقشه منزل جدید دسترسی داشته اید پس چیدمان ساده تر است. برای چیدمان مبلمان و میز ناهارخوری باید برنامه ای تنظیم کنید که این کار را فقط یک بار انجام دهید! پس بهتر است از قبل با در نظر گرفتن نقشه منزل جدید چیدمان را برنامه ریزی کنید. جابجایی مجدد وسایل سنگین در هنگام چیدمان اتلاف وقت است.

 

آخرین گام چیدمان

یکی از آخرین فضاهای چیدمان انباری ، زیر زمین ، گاراژ و یا فضاهای سودمندی از این قبیل می باشد. سعی کنید قبل از شروع چیدمان این نواحی فضای مورد نظر را مرتب کنید. می توانید فضا را قفسه بندی کنید تا چیدمان منظم تری داشته باشید.

 

نکاتی در مورد چیدمان بهتر:

  • ابتدا وسایل ضروری را از بسته بندی خارج کنید.
  • قبل از اینکه هر جعبه را باز کنید و تعداد جعبه های باز زیاد شود، برای هر اتاق برنامه ریزی کنید.
  • نیاز های آینده را پیش بینی کنید. از قبل اقدام به نصب موارد مورد نیاز کنید تا در هنگام چیدمان کارها به تعویق نیفتد.
  • فضا را از آن خود کنید! در ابتدای چیدمان منزل جدید، تصاویر را آویزان کنید و عکسهای خانوادگی را در اطراف قرار دهید، این امر به ایجاد احساس آشنایی و راحتی در خانه کمک می کند و اشتیاق خانواده شما را تقویت می کند.
  • اجازه دهید همه در کار چیدمان مشارکت کنند. به فرزندان با توجه به توانایی هایشان اجازه دهید بسته های مربوط به اتاق خودشان را بازگشایی کنند.
  • پس از اتمام باز کردن وسایل اصلی، سعی کنید کمی وقت بگذارید و از فضای جدید لذت ببرید و سپس چیدمان را به تدریج در روزهای آتی به اتمام برسانید.

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد