Loading ...
close

صفر تا صد ارسال و حمل بار از تهران به شهرستان

logo
صفر تا صد ارسال و حمل بار از تهران به شهرستان

 

 

 

  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس   بگیرید:    

  شرق: 77788800   غرب: 44362900   شمال: 22938694     جنوب: 77790888

 

 

 

اسباب کشی یکی از اتفاقاتی است که برای بیشتر افراد تبدیل به معضل شده است و ترجیح میدهند تا حد امکان از آن دوری کنند.
اما اسباب کشی از تهران به شهرستان ها مطمئنا سخت تر و پیچیده تر است و زمان بیشتری از شما میگیرد.
همچنین یکی از مهم ترین مراحل آن ارسال و جا به جایی اسباب و وسیله ها به روشی امن است که آسیبی به آن ها وارد نشود.
شریف بار یکی از باربری های مطمئنی است که میتوانید با خیال راحت اسباب کشی خود را به آن بسپارید و مطمئن باشید که وسایلتان در سلامت کامل به شهر مورد نظرتان میرسد.

 


مراحل اسباب کشی از تهران به شهرستان

1- در ابتدا برای دریافت مشاوره و راهنمایی با شرکت شریف بار تماس بگیرید و وضعیت خود شامل مکان کنونی، شهر مقصد و میزان وسایل خود را توضیح دهید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که تصمیمی بگیرید از چه نوع ماشینی برای جا به جایی استفاده کنید و هزینه اسباب کشی را برای شما حساب کنند.


2- بعد از هماهنگی برای جا به جایی کارکنان شریف بار در روز اسباب کشی با ماشین مورد نظر و تعداد کارگر مناسب برای وسایل شما به مکان مورد نظرتان می آیند و تمامی وسایل را با بهترین تجهیزات مانند جعبه های چند لایه مستحکم و نایلون های حبابی بسته بندی میکنند و داخل ماشین به صورتی که در طی مسیر طولانی که تا مقصد است آسیبی به آن ها  وارد نشوند میچینند.


3- سپس وسایل خود را در مقصد مورد نظر تحویل میگیرید و حتی چیدمان منزل جدید خود را میتوانید به تیم حرفه ای شریف بار بسپارید تا نطابق سلیقه شما تمامی وسایل در جا خود قرار بگیرند. 
تمامی این مراحل با نظارت و هماهنگی با شما صورت میگیرید زیرا هدف شریف بار آسان کردن مراحل جا به جایی و اسباب کشی از تهران به شهرستان برای راحتی شما میباشد.
تیم شریف بار با داشتن سال های متوالی تجربه در زمینه اسباب کشی، بسته بندی و جلب رضایت مشتری توانسته کارنامه ی درخشانی برای خود رقم بزند تا به معیارهای شما نزدیک شود و تمامی نیاز های شما را در اسباب کشی تهران به شهرستان رفع کند.

 

هزینه باربری تهران به شهرستان 
هزینه جا به جایی تهران به شهرستان بستگی به ماشین مورد نیاز شما، حجم بار شما، تعداد کارگر مورد نیاز، مقدار وسایل و اقلامی که برای بسته بندی استفاده میشود و مسافتی که باید طی شود دارد که برای محاسبه قیمت جا به جایی میتوانید با مشاورین شریف بار تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

محدودیت های شریف بار برای اسباب کشی تهران به شهرستان
شاید برای شما سوال شده باشد که چه وسایلی یا چه شهر هایی برای جا به جایی با شریف بار محدودیت دارند؟
در پاسخ این سوال باید بگوییم که شریف بار جابه جایی هرگونه وسایل مانند مبل، آیینه، وسایل شکستنی و عتیقه یا گران قیمت، گاوصندوق و ... را به تمامی مناطق ایران انجام میدهد و هیچگونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
شریف بار با داشتن انواع ماشین ها مانند خاور، وانت، کامیون و ... پس از سنجیدن نیاز و میزان و ارزش وسایل شما بهترین و مناسب ترین ماشین را در اختیار وسایل شما قرار میدهد تا هیچ گونه آسیبی به وسایلتان وارد نشود.

 

 

بیمه نامه باربری تهران به شهرستان
برای راحت کردن خیال شما عزیزان در صورت بروز هرگونه حادثه ای مانند آتش سوزی، تصادف یا سرقت، باربری شریف بار تمامی وسایل شما را با توجه به ارزش آن ها، به صورت کاملا رایگان بیمه میکند تا امکان جبران خسارت برای شما فراهم باشد و ضرری به شما وارد نشود.

شریف بار با داشتن مشاوره شبانه روزی، خدمات بسته بندی، بازدید و بیمه رایگان و کادر مجرب و حتی چیدمان منزل جدید شما و انجام تمامی این خدمات طبق خواسته شما و با بالاترین کیفیت فرایند اسباب کشی تهران به شهرستان را برای شما تا حد ممکن آسان میکند.
پس اگر قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان را دارید اصلا نگران نباشید و بدانید تنها کاری که لازک است انجام بدهید تماس با باربری شریف بار است و پس از آن فقط بر روی انجام کارها نظارت کنید و در کوتاه ترین زمان به آسان ترین شیوه ممکن از منزل جدید خود لذت ببرید.
شریف بار همواره با شماست.

 

 

 

 

شریف بار مفتخر به آن است که با کمک مشتریان همیشگی خود توانسته در رقابت کسب رضایت مشتری چالشی که هر باربری با آن رو به رو است سربلند باشد و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کند.

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد