Loading ...
close
logo
صفر تا صد ارسال و حمل بار از تهران به شهرستان

 

اسباب کشی یکی از اتفاقاتی است که برای بیشتر افراد تبدیل به معضل شده است و ترجیح میدهند تا حد امکان از آن دوری کنند.

اما اسباب کشی از تهران به شهرستان ها مطمئنا سخت تر و پیچیده تر است و زمان بیشتری از شما میگیرد.
همچنین یکی از مهم ترین مراحل آن ارسال و جا به جایی اسباب و وسیله ها به روشی امن است که آسیبی به آن ها وارد نشود.

شریف بار یکی از باربری های مطمئنی است که میتوانید با خیال راحت اسباب کشی خود را به آن بسپارید و مطمئن باشید که وسایلتان در سلامت کامل به شهر مورد نظرتان میرسد.

در ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد دارید بسته بندی و اسباب کشی خود به شهرستان را خودتان انجام بدهید یا از شرکت های اتوبار و جا به جایی استفاده کنید. انتخاب این مورد میتواند بستگی به دوجه و حجم وسایل شما داشته باشد زیرا اگر خانه بزرگ و و سایل زیادی دارید ممکن است نتوانید تنهایی از پس آن بر بیایید و اگر تجربه اسباب کشی نداشته باشید ممکن است خرابی های زیادی به وجود بیاید.
یک شرکت باربری مناسب بای قابل اعتماد باشد و همچنین تمامی وسایل شما را بیمه معتبر بکند تا در صورتی که اتفاقی برای وسایلتان افتاد هزینه خسارت آن ها را دریافت کنید. همچنین تجهیزات بسته بندی که در اختیار شما میگذارد باید بهترین کیفیت را داشته باشند تا آسیبی به وسایل وارد نشود.
کارگران این شرکت نیز باید تجربه کافی در جا به جایی وسایل داشته باشند و در کوتاه ترین زمان وسایل را بسته بندی و داخل ماشین جا دهند.


اتوبار شریف بار یکی از معتبرترین اتوبارهای تهران که سال هاست در حال کسب رضایت مشتریان خود میباشد و صفر تا صد جا به جایی تهران به شهرستان را به راحتی برایتان انجام میدهد. برای دریافت مشاوره یا بازدید و برآورد قیمت رایگان با شماره 77788800 تماس بگیرید.

 

محدودیت های شریف بار برای اسباب کشی تهران به شهرستان

شاید برای شما سوال شده باشد که چه وسایلی یا چه شهر هایی برای جا به جایی با شریف بار محدودیت دارند؟
در پاسخ این سوال باید بگوییم که شریف بار جابه جایی هرگونه وسایل مانند مبل، آیینه، وسایل شکستنی و عتیقه یا گران قیمت، گاوصندوق و ... را به تمامی مناطق ایران انجام میدهد و هیچگونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

شریف بار با داشتن انواع ماشین ها مانند خاور، وانت، کامیون و ... پس از سنجیدن نیاز و میزان و ارزش وسایل شما بهترین و مناسب ترین ماشین را در اختیار وسایل شما قرار میدهد تا هیچ گونه آسیبی به وسایلتان وارد نشود.

 

بیمه نامه باربری تهران به شهرستان

برای راحت کردن خیال شما عزیزان در صورت بروز هرگونه حادثه ای مانند آتش سوزی، تصادف یا سرقت، باربری شریف بار تمامی وسایل شما را با توجه به ارزش آن ها، به صورت کاملا رایگان بیمه میکند تا امکان جبران خسارت برای شما فراهم باشد و ضرری به شما وارد نشود.

شرکت شریف بار با داشتن سال های متوالی تجربه در زمینه جا به جایی و حمل وسایل به تمامی نقاط ایران، تجربه ای لذت بخش برای شما میسازد.
 

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد