Loading ...
close

خدمات بسته بندی

logo


خدمات بسته بندی

 

پرسنل ما با بهترین تجربه در امر بسته بندی و به کارگیری تکنیک های مخصوص علاوه بر صرفه جویی در زمان به شما اطمینان کامل از درامان بودن وسایلتان هنگام جا به جایی را می دهند.

ما همچنین یک سرویس بسته بندی کامل ارائه می دهیم ، بنابراین لازم نیست نگران پیدا کردن وقت انجام این کار خود باشید. ما برای محافظت از وسایل شما در برابر صدماتی که ممکن است در حین جابجایی رخ دهد ، از محصولات گسترده طیف وسیعی از مواد بسته بندی و سازگار با محیط زیست استفاده خواهیم کرد.

نیروهای متخصص ما طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد ، از جمله بسته بندی ، حمل و نقل اقلام پر خطر و شکننده از جمله : نقاشی ، سرامیک ظریف ، اشیا عتیقه ،مجسمه ها و مصنوعات ارزشمند  

ما می فهمیم که شما در جابجائی هایی  که انجام می دهیم نیاز به خدمات سفارشی دارید. برای اطمینان از صلاح دید ، کارایی و کنترل کامل هرگونه جابجایی که تعیین می کنیم و یک نقطه تماس واحد برای هر محموله ارائه می دهیم.

قطعات زیبای هنری شما توسط دست اندر کاران باتجربه ما جمع آوری و از آنها مراقبت می شود ، آنها از تجهیزات و مواد بسته بندی سفارشی برای ایمن و ایمن نگه داشتن آثار خود در طول مراحل حمل و نقل استفاده می کنند.

 

بسته بندی هنرهای زیبا

اگرچه بسته بندی هنرهای زیبا ممکن است یک کار ساده به نظر برسد ، اما این یک کار بسیار خطرناک است. 

تیم مجرب شریف بار قادر به ارزیابی هر قطعه به صورت جداگانه هستند. ما می توانیم در مورد گزینه های مختلف بسته بندی موجود و متناسب با کالای شما مشاوره دهیم تجربه گسترده همراه با تحقیق  و تجهیزات ویژه بسته بندی ، ما می توانیم قالب فوم ، بسته بندی و بسته بندی کالاهای شکننده شما را برای حمل و نقل ایمن سفارشی انجام دهیم. علاوه بر مواد بسته بندی با کیفیت بالا ، ما همچنین قطعات زیبا را در جعبه های بسته بندی سفارشی قرار می دهیم. سپس نیروها و کارگران  آموزش دیده ما اقلام شما را در کامیون های بزرگ کنترل شده آب و هوا به مقصد منتقل می کنند.

 


 

 

 

شریف بار ، همواره با شما ست ...

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شریف بار مفتخر به آن است که  با کمک مشتریان همیشگی خود توانسته در رقابت کسب رضایت مشتری ، چالشی  که هر باربری با آن روبرو است

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد