Loading ...
close
logo
خدمات بسته بندی

 

 

  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس   بگیرید:    

  شرق: 77788800   غرب: 22938694   شمال: 22938694     جنوب: 77790888

 

 

 

 

اگر قصد جابجائی یا  اسباب کشی دارید باید بدانید که اولین و مهم ترین کاری که باید انجام بدهید پیدا کردن یک شرکت باربری قابل اعتماد است که با خیال راحت بسته بندی وسایل خود را به آن ها بسپارید.

شرکت باربری شریف بار با کسب سال ها تجربه و در اولویت قرار دادن رضایت مشتری توانسته کارنامه درخشانی برای خود رقم بزند و رضایت کامل مشتریان خود را کسب کند.

 

چرا بسته بندی خود را به شریف بار بسپاریم؟

پرسنل ما با بهترین تجربه در امر بسته بندی و به کارگیری تکنیک های مخصوص علاوه بر صرفه جویی در زمان به شما اطمینان کامل از در امان بودن وسایلتان هنگام جا به جایی را می دهند.

ما همچنین یک سرویس بسته بندی کامل ارائه می دهیم ، بنابراین لازم نیست نگران پیدا کردن وقت انجام این کار خود باشید. ما برای محافظت از وسایل شما در برابر صدماتی که ممکن است در حین جابجایی رخ دهد ، از محصولات گسترده طیف وسیعی از مواد بسته بندی و سازگار با محیط زیست استفاده خواهیم کرد.

نیروهای متخصص ما طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد ، از جمله بسته بندی ، حمل و نقل اقلام پر خطر و شکننده از جمله : نقاشی ، سرامیک ظریف ، اشیا عتیقه ،مجسمه ها و مصنوعات ارزشمند  

ما می فهمیم که شما در جابجائی هایی  که انجام می دهیم نیاز به خدمات سفارشی دارید. برای اطمینان از صلاح دید، کارایی و کنترل کامل هرگونه جابجایی که تعیین می کنیم و یک نقطه تماس واحد برای هر محموله ارائه می دهیم.

قطعات زیبای هنری شما توسط دست اندر کاران باتجربه ما جمع آوری و از آنها مراقبت می شود ، آنها از تجهیزات و مواد بسته بندی سفارشی برای ایمن و ایمن نگه داشتن آثار خود در طول مراحل حمل و نقل استفاده می کنند.

 

 

 

بسته بندی هنرهای زیبا

اگرچه بسته بندی هنرهای زیبا ممکن است یک کار ساده به نظر برسد ، اما این یک کار بسیار خطرناک است. 

تیم مجرب شریف بار قادر به ارزیابی هر قطعه به صورت جداگانه هستند. ما می توانیم در مورد گزینه های مختلف بسته بندی موجود و متناسب با کالای شما مشاوره دهیم تجربه گسترده همراه با تحقیق  و تجهیزات ویژه بسته بندی ، ما می توانیم قالب فوم ، بسته بندی و بسته بندی کالاهای شکننده شما را برای حمل و نقل ایمن سفارشی انجام دهیم. علاوه بر مواد بسته بندی با کیفیت بالا ، ما همچنین قطعات زیبا را در جعبه های بسته بندی سفارشی قرار می دهیم. سپس نیروها و کارگران  آموزش دیده ما اقلام شما را در کامیون های بزرگ کنترل شده آب و هوا به مقصد منتقل می کنند.

 

 

بسته بندی مناسب

مطمئنا در هر خانه وسایل و لوازم متنوعی پیدا میشود که هرکدام نیاز به بسته بندی مناسب و خاص خود دارد.

برای مثال بسته لباس ها و ظروف کاملا متفاوت است.

شریف بار با داشتن امکانات کامل مانند جعبه های محکم تمامی وسایل شما را به بهترین شیوه ممکن بسته بندی میکند و مطمئن میشود تا آسیبی به آن ها وارد نشود.  

 

در ادامه میتوانید چند نمونه از بسته بندی های انجام شده توسط تیم حرفه ای و مجرب شریف بار را مشاهده کنید:

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

 

شرق: 77788800   غرب: 77790888   شمال: 22938694   جنوب: 77790888

 

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد