Loading ...
close

بسته بندی و جا به جایی اصولی شرکت ها

logo
بسته بندی و جا به جایی اصولی شرکت ها


بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها

یکی از دغدغه های جا به جایی شرکت ها و ادارجات بسته بندی اصولی و مناسبی است که بتواند وسایل آن ها را از هرگونه آسیبی محافظت کند.
شرکت ها و ادارجات وسایل گران قیمت و ارزشمند زیادی دارند که هرگونه آسیبی به آن ها میتواند خسارت زیادی به وجود آورد، به همین دلیل بهتر است این کار را به کسانی که با بسته بندی اصولی وسایل شرکت ها آشنایی و تجربه دارند، مانند باربری شریف بار بسپارید.
شریف بار با داشتن یک دهه تجربه در زمینه انواع بسته بندی، باربری و چیدمان وسایل شرکت ها، منازل، کارخانه ها و ...و مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران بسته بندی و جا به جایی شرکت ها و ادارجت شما را در سریع ترین زمان و بهترین شکل ممکن انجام میدهد.
تیم بسته بندی شریف بار از افرادی کاملا آموزش دیده و تایید شده تشکیل شده است که تمامی وسایل مورد نیاز بسته بندی مانند کارتن های 5 لایه محکم، چسب نواری، سلفون، نایلون حباب دار و ... را در اختیاز شما قرار میدهد تا بسته بندی وسایلتان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی شریف بار

تفکیک صحیح و اصولی لوازم شرکت و اداری
بسته بندی ایمن لوازم شرکت با استفاده از وسایل مناسب اعم از کارتن های چند لایه در ابعاد مختلف، سلفون های رولی، جعبه های ضد رطوبت و ضد حریق و…
بسته بندی اسناد، مدارک، روزنامه ها و پرونده ها به ایمن ترین شکل ممکن
تفکیک و بسته بندی اصولی لوازم حساس و شکستنی
استفاده از فوم و پلاستیک های ضربه گیر در فضاهای خالی جعبه ها
برچسب گذاری جعبه ها به صورتی که منجر به تسهیل بارگیری و چیدمان مجدد لوازم شود
حمل و بارگیری راحت جعبه ها
حمل گاوصندوق ها با احتیاط کامل
تخلیه جعبه ها با احتیاط
صرفه جویی در وقت
آشنایی با مراحل بسته بندی اصولی و مورد نیاز هر نوع وسیله ای
آشنایی با جا به جایی و بسته بندی وسایل حجیم مانند گاوصندوق
افزایش سرعت بسته بندی و حمل و نقل
چیدمان سریع تر

 

نکات مهم بسته بندی لوازم شرکت:

1.بسته بندی مدارک:
در اولین قدم برای بسته بندی وسایل شرکت یا اداره ابتدا اسناد و مدارک مهم را بسته بندی کنید و در ماشین شخصی خود قرار دهید تا دم دستتان باشد و از امنیت آن ها اطمینان داشته باشید تا در شلوغی اسباب کشی گم نشوند.

2.وسایل شسکتنی و حساس:
وسایل شکستنی خود را مشخص کنید و حتما برچسبی رو آن ها بزنید تا کارگران اسباب کشی بدانند که این کارتن ها باید با احتساط حمل شوند و هیچوقت کارتن های شکستنی را زیر بقیه کارتن ها قرار ندهید زیرا فشار به آن ها وارد میشود و ممکن است صدمه ببینند.

3.بسته بندی سیستم ها و ابزار کار:
جابه جا کردن ماشین های اداری، سیستم های کامپیوتری و… مهارت و تجربه خاصی میخواهد. بهتر است بسته بندی و حمل این وسایل را به کارگر حرفه ای اسباب کشی بسپارید. برای این کار میتوانید از اتوبار شریف کمک بگیرید زیرا کارگران باربری شریف در این موارد تجربه دارند و میدانند چه بسته بندی برای این ابزار مناسب تر است و چگونه باید حمل شوند.

4.برچسب گذاری :
نکته مهم دیگری که باید مدنظر قرار داد؛ برچسب گذاری جعبه ها است. بلافاصله بعد از بسته بندی هر جعبه باید روی آن را برچسب گذاری کرد. برچسب باید حاوی اطلاعاتی از قبیل محتویات داخل جعبه و اتاقی که قرار است جعبه به آن جا منتقل شود، باشد. میتا
میتوانید حتی برای هر بخش کاری از برچسب های یک رنگ استفاده کنید تا بدانید هر جعبه در مکان جدید به کدام قیمت باید انتقال پیدا کند.

5.بسته بندی لوازم شرکت را زودتر آغاز کنید
همیشه در ذهن داشته باشید که بسته بندی وسایل بیشتر از آنچه که فکرش را میکنید طول میکشد. پس سعی کنید بسته بندی را حداقل 4 روز قبل از اسباب کشی شروع کنید تا در روز اسباب کشی آماده باشید.

6.    برای بسته بندی و جا به جایی آسان، اهدا کنید
اسباب کشی میتواند بهانه خوبی برای به روز کردن وسایل و تجهیزاتتان باشد و میتوانید وسایل قبلی خود را اهدا کنید یا به فروش برساندی و دیگر نیازی به بسته بندی و جا به جایی آن ها نیست یا حتی اگر وسایلی دارید که در 1 سال گذشته استفاده ای از آن ها نشده یا کاربردی نداشتند بهتر است از شر آن ها راحت شوید.

7-    بسته بندی سایر تجهیزات الکترونیکی اداری
رایانه ها، چاپگرها، تلفن های اداری و دیگر وسایل الکترونیکی از با ارزش ترین وسایل دفتر شما هستند که مطمئنا می خواهید در هنگام جا به جایی هیج آسیبی به آن ها نرسد. هر یک از آن ها را به صورت جداگانه بسته بندی کنید. نکات زیر را برای بسته بندی تجهیزات اداری و لوازم الکترونیکی به خاطر داشته باشید:
قبل از بسته بندی و جا به جایی از تمامی اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید تا خیالتان راحت باشد که در صورت بروز صدمه ای به وسایلتان اطلاعاتتان حفظ میشود.
هنگام بسته بندی تجهیزات دفتری و اداری مانند چاپگرها، اسکنرها، دستگاه فکس، سیستم تلفن و سایر تجهیزات دفتری و اداری در کارتون های اصلی خود، از بالشتک های محافظ استفاده کنید. حتماً کارتون های مقاوم و باکیفیت برای بسته بندی به کار ببرید. لوازم جانبی کامپیوتر مانند کامپیوتر، ماوس، صفحه کلید و مانیتور را به صورت جداگانه بسته بندی کنید.
بهتر است روی تمامی وسایل برچسب نام استفاده کننده آن را بزنید تا هرکس به راحتی سیستم خود را پیدا کند.

 

موارد خاصی در این میان جهت بسته بندی لوازم شرکت ها توسط اتوبار شریف رعایت می شوند که بهتر است شما هم در این زمینه مطلع باشید:

• سرعت کار 
• جمع آوری و بسته بندی به موقع لوازم شکستنی شرکت ها و موسسات پیش از جابجایی 
• استفاده از بهترین کارتن بسته بندی برای اسباب کشی 
• پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن های اسباب کشی با فوم های مخصوص
• بکاربردن دقت لازم جهت بسته بندی وسایل و تجهیزات کامپیوتری و الکترونیک  
• احتیاط در بسته بندی و آماده سازی گل و گیاه جهت اسباب کشی
• بکارگیری تمهیدات لازم جهت گم نشدن و یا آسیب ندیدن وسایل شرکت در زمان بسته بندی
• جدا کردن وسایل ظریف و شکستنی
• تخلیه فایل ها و پوشه ها با دقت

 

نمونه وسایلی که باربری شریف بسته بندی و جا به جایی آن ها را در کوتاه ترین زمان و به حرفه ای ترین شکل انجام میدهد:

حمل گاوصندوق شرکت ها 
تجهیزات الکترونیک و کامپیوتری (مانند تجهیزات سیستم های کامپیوتری و سرورها، لپ تاپ، دستگاه فکس و غیره) 
گل و گیاه و اشیاء تزئینی که در بسیاری از شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.
کلیه ظروف آشپزخانه شرکت ها (لیوان ها، بشقاب و غیره)
فایل ها، پوشه ها و پرونده ها
مبلمان اداری و میز و صندلی
سیستم های روشنایی از قبیل لوستر و لامپ ها
کتاب ها، جزوه ها و لوازم نوشت افزار

 

پس اگر قصد بسته بندی و جا به جایی شرکت یا اداره خود را دارید وقت را تلف نکنید و همین الان با باربری شریف تماس بگیرید و از مشاوران اتوبار شریف راهنمایی های کامل را دریافت کنید و شرایط خود را توضیح و دهید و پس از آن فقط بر روی روند انجام کارها نظارت کنید.

 

 

شریف بار مفتخر به آن است که با کمک مشتریان همیشگی خود توانسته در رقابت کسب رضایت مشتری چالشی که هر باربری با آن رو به رو است سربلند باشد و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کند.

 

 

 

 

 

 

شریف بار، همواره با شماست ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

   

 

 

 

 

 

شریف بار، همواره با شماست ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد