Loading ...
close
logo
باربری شهرآرا

 

 

 

باربری در شهرآرا

چندین بار حین اسباب کشی وسایل تون شکسته؟ چندین بار به دلیل جابه جایی غیر اصولی دچار خسارت شدید و یا استرس داشتید که وسیله تون گم نشود ؟ باربری شهر آرا شریف بار این امکان رو به وجود آورده است که بهترین خدمات رو با کیفیت عالی و با نیروی کار بلد برای شما ارائه دهند .
باربری شهر آرا با 15 سال سابقه در منطقه و هم‌چنین کسب عنوان بهترین شرکت باربری در سال ۱۳۹۸ میباشد که خیال شما رو از هر گونه استرس حمل و نقل اثاثیه آسوده می کند.

 

به چه دلایلی باید از باربری برای حمل و نقل استفاده کنیم

برخلاف نظر عموم مردم اسباب کشی با استفاده از شرکت های باربری بسیار مقرون به صرفه است زیرا اغلب مردم روش های صحیح بسته بندی ،حمل از راه پله ،و هم چنین حمل تا کامیون رو نمی دانند که موجب خسارت دیدن به اثاثیه می شوند.
دلیل دیگر مشکلات مفاصل و کمر درد به دلیل حمل غیر استاندارد بار میباشد که حتی این مسئله شاید در طولانی مدت موجب کمر درد های شدید شود.
هم چنین شاید در طول اسباب کشی وسایل گم و شکسته شوند که در صورتی که از باربری استفاده کنید کلیه لوازم بیمه می شوند .

 

بسته بندی لوازم در شهرآرا

باربری شهر آرا شریف بار با استفاده از روش‌های جدید و مناسب می تواند وسایل شما در مقابل ضربه و شکستنی و هر گونه آسیب احتمالی محافظت کند باربری شهر آرا با استفاده از کارتن ۵ لایه و مناسب با سایز کالا و هم‌ چنین استفاده از چسب و سپس بندکشی کارتن را در جای مناسب در وسیله نقلیه قرار می‌دهند تا به اجناس شما صدمه ای وارد نشود
هم‌ چنین شما میتوانید با برقراری تماس تلفنی درباره بسته بندی وسایل مشاوره بگیرید .

 

 

جا به جایی وسایل

در هنگام اسباب کشی با توجه به خستگی قبل برای جمع کردن اثاثیه منزل و هم‌چنین هیجان و استرس اسباب کشی و منزل جدید ما کارایی و بازدهی لازم را نداریم و ممکن است با حمل چن کارتن خسته شویم .
باربری شهر آرا با استفاده از نیروی جوان و آزموده این کار را برای شما انجام میدهد و برای جابه جایی وسایل سنگین از دو کارگر استفاده می کند هم چنین از تجهیزات جدید چرخدار (مپ)برای حمل به کامیون و در صورت لزوم از چرخ دستی بهره میبرد .

 

جا به جایی وسایل سنگین

حمل و نقل اثاثیه سنگین و بزرگ دردسرهای مخصوص خود را دارد و همچنین بسته بندی اینگونه اثاثیه مشکل ساز و سخت می باشد و همچنین به دلیل جا به جایی نا مناسب به سلامتی خود آسیب میزنید ، باربری شریف بار با کادری مجرب می تواند حمل و نقل لوازم اثاثیه شما انجام دهد و همچنین با بسته بندی حرفه ای و مناسب امنیت لوازم شما را چند برابر کند .

 

نگه داری از مواد غذایی

یکی از دغدغه های همشهریان عزیز فاسد شدن مواد غذایی میباشد .
که شرکت باربری شهر آرا با استفاده از ظروف مخصوص جهت بسته بندی غذا و موادی که درفریزر منزل شما هستند مانع از فاسد شدن آن ها حتی تا چن روز می شوند .

 

اتوبار شهر آرا

در اتوبار شهر آرا شما می توانید ماشین متناسب با بار خود (نیسان ،وانت ،کامیون )و هم چنین ساعت و تاریخ اسباب کشی و تعداد کارگر را درخواست دهید .

و در تاریخ و ساعت تنظیم شده ماشین های باربری ما به جایگاه شما می رسند.

 

 

منزل جدید

در منزل جدید هم به کمک شما خواهیم آمد! تا در سریع ترین زمان ولی با حوصله اثاثیه شما طبقه سلیقه و مشورت اعضای خانواده در بهترین جای ممکن قرار داده شوند بدون این که سختی برای شما به همراه داشته باشد
در منزل جدید ما طبق اصول ابتدا به جابه جایی وسایل سنگین اعم از یخچال ماشین لباس شویی م و بعد به سر هم کردن تخت و سایر اقدام‌ می نماییم .

 

قیمت باربری در شهرآرا

باربری هزینه نیست بلکه حفظ کالا و سرمایه است ، و با انتخاب یک باربری خوب لوازم امنیت لوازم خود را تضمین کنید ، و هر چقدر یک باربری خوب بتواند به حمل و نقل اثاثیه شما کمک کند باربری نا مناسب مسبب ضرر نیز میشود بنابراین در انتخاب باربری خود دقت کنید.

 

باربری شهر آرا شریف بار اثاثیه ما را بیمه می کنند؟

بله تمامی اثاثیه شما از شروع باربری تا تحویل بارهای شما بیمه میشوند .

قیمت های باربری شهر آرا شریف بار چقدر است ؟

قیمت ها با توجه به خدمات درخواستی شما ، مسافت و حجم اثاثیه شما بستگی دارد برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید 77788800 .

باربری شهر آرا به شهرستان ها نیز حمل و نقل انجام می دهد؟

بله ، باربری شهرآرا ازتهران به تمام مناطق تهران جا به جایی انجام می دهد .

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد