Loading ...
close
logo
باربری پونک

 

باربری پونک | ارائه خدمات حمل وسایل و اثاثیه منزل در محدوده پونک

ارائه خدمات اسباب کشی در پونک ، شریف بار با تکیه باری سابقه کاری خود که در طول یک دهه تجربیات بسیار کسب کرده است خدمات اسباب کشی منزل ، شرکت و کالا در ارائه می دهد.

 

اتوبار در پونک

وقتی شما با اتوبار پونک تماس می گیرید شرکت شریف بار یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا شمارا از تمامی مراحل اسباب کشی توسط تیم خود آشنا کند و همچنین خدماتی که شامل حمل بار شما می شود را به شما ارائه دهد تا در صورت تمایل استفاده کنید.

هدف ما فقط فقط جلب رضایت مشتریانمان هست ، زیرا ما به این اعتقاد دارین با ارزش ترین تبلیغ مشتریان هر کسب و کار می باشد که در صورت رضایت داشتن برای شما بدون دریافت هیچ هزینه ای تبلیغ می کنند.

 

 

بهترین باربری در منطقه پونک

شرکت های باربری و اتوبار بسیار در کوچه و خیابان های پونک فعالیت می کنند، از این سوی  افرادی که می خواهند اسباب کشی کنند نمی توانند شرکت که خدمات خوب در کنار قیمت و هزینه مقرون به صرفه را تشخیص دهند. اما راه های زیادی برای تشخیص این شرکت ها وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می کنم.

 

مهم ترین موارد در انتخاب باربری مناسب

 1. وقتی شما با شرکت مدنظر تون تماس میگیرید باید از همان اول با شما به گرمی صحبت کنند تا شما بتوانید بهتر و راحت به تعامل بپردازید. اگر این چنین نبود نشانه حرفه ای نبودن آن شرکت می باشد و معلوم هست که به مشتریان خود ارزشی قائل نیست.
 2. شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی باید درک کند که شما چه احساسی به وسایل با ارزشتان دارید و آنها نیز در طول جابجایی باید مانند شما از وسایل منزلتان مواظب کند. شاید سوالی پیش بیاید که خب چگونه این مورد را تشخیص دهیم ؟ سوالی خوبی هست اما شرکتی ها که به شما بارنامه و بیمه رایگان ارائه می دهند نشان دهنده مسئولیت پذیری آن شرکت می باشد.
 3. سابقه کاری ، اگر شرکتی را میشناسید که از چندسال پیش هم این اطلاع را داشتید که فعلان شرکت در حوزه فعلان فعالیت می کردن و همینک هم در حال فعالیت هستید بی شک این موضوع نشان دهنده سابقه بالای آن شرکت می باشد و حتما پروژ های خود را به خوبی انجام داده است تا امروز به کار خود ادامه می دهد.
 4. پرسیدن از دوست و آشنایان خود، بی شک صادق ترین افرادی که می توانند در انتخاب باربری و اتوبار مناسب به شما عزیزان پیشنهاد دهند دوستان و اطرافیان شما می باشند و بدون هیچگونه تعصبی شما را راهنمایی می کنند.
 5. بررسی خدمات باربری: اگر باربری شریف بار برای مسئول پروسه اسباب کشی خود انتخاب کرده این حتما خدمات ما را با دیگر رقباع بررسی کنید. مشاهده خواهید کرد که هیچ کدام همکاران ما خدماتی ما به مشتریان خود می دهیم را ارائه نمی دهند.
 6. خدمات باربری شریف بار در پونک

 7. ارائه مشاوره رایگان
 8. کادری مجرب و با اخلاق
 9. ارسال کارشناس حضوری
 10. استفاده از انواع خودرو مناسب اسباب کشی ( خاور ، کامیون ، نیسان ، وانت )
 11. بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط یک تیم متخصص
 12. باربری پونک به شهرستان ها
 13. ارائه بارنامه و بیمه رایگان
 14. ارسال کارگر خالی
 15. ارسال خودرو های با کیفیت عالی و موکت بندی شده به همراه تعدادی زیاد پتو
 16. استفاده از راننده های با تجربه که به تمام مناطق آشنایی کامل دارد
 17. وسایل و تجهیزات مناسب
 18. قیمت و هزینه اسباب کشی در پونک

  قیمت تمامی خدمات ما در اتوبار شریف بار بسیار مناسب و ارزان می باشد .شرکت ما داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد و به همین دلیل تمامی تعرفه ها زیر نظر اتحادیه می باشد.

  در اسباب کشی به دلیل نامعلوم بودن نوع خدمات جابجایی که هر کدام از مشتریان به میل خود از خدمات استفاده می کنند قیمت مشخصی گذاشت به همین منظور شما عزیزان می توانید با یک تماس کوتاه و مشخص کردن کامل خدمات دریافتی از شرکت ما از قیمت نهایی مطلع شوید .

  22938694 – 77788800

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد