Loading ...
close
logo
کادر مجرب و حرفه ای

کارگر اسباب کشی حرفه ای شریف بار

اسباب کشی و جا به جایی به خودی خود میتواند بسیار استرس زا باشد و چند هفته طول بکشی تا به حالت عادی زندگی خود برگردید.
یکی از مهم ترین عواملی که هنگام جا به جایی باید به آن توجه کنید کارگران اسباب کشی هستند.
کارگر اسباب کشی میتواند جا به جایی شما را به یکی از راحت ترین و لذت بخش ترین تجربه ها و یا به یک کابوس پر از ضرر مالی تبدیل کند!
تمامی اسباب کشی ها در یک نقطه دچار به هم ریختگی و سردرگمی زیادی میشود و حجم زیاد کارهای انجام نشده میتواند بسیار استرس زا باشد. همچنین اگر در زمینه بسته بندی و جا به جایی تجربه نداشته باشید ممکن است فاجعه ای رخ دهد. 
برای مثال بسته بندی مهم ترین مرحله اسباب کشی است که اگر نتوانید هر وسیله را به طریقه درست و مناسب بسته بندی کنید ممکن است به خودش یا وسایل دیگر آسیب وارد شود.
کارگران اسباب کشی علاوه بر کمک انجام صفر تا صد مراحل اسباب کشی، با داشتن تجربه در این زمینه تمامی کار ها را به شکل اصولی، حرفه ای و در کوتاه ترین زمان انجام میدهد.
اما از کجا میتوانیم کارگر اسباب کشی مطمئن و حرفه ای پیدا کنیم؟

 

خدمات کارگر اثاث کشی

خدماتی که کارگر اسباب کشی شریف بار به شما ارائه میدهد:
جابه‌جایی اسباب منزل
بسته بندی اثاثیه منزل
چیدمان وسایل منزل
حمل وسایل بزرگ مانند: ساید بای ساید، گاوصندوق و…

 

کارگر اسباب کشی چه ویژگی هایی دارد:

1. قابل اعتماد بودن:
مهم ترین ویژگی یک کارگر قابل اعتماد بودن آن است زیرا قرار است وسایل گران بهای شما را بسته بندی و حمل کنند.

2. با تجربه بودن:
کارگر اسباب کشی باید آموزش های کافی درباره اسباب کشی دیده باشد و طبق تجربه خود بداند که هر وسیله به چه صورتی باید بسته بندی و حمل شود و حتی به چه صورتی درماشین چیده شود.

3. خوشرویی:
کارگر اسباب کشی باید بتواند احساسات خود را کنترل کند و با کارفرما و صاحب خانه با خوشرویی برخورد کند و دنبال دعوا یا از زیر کار در رفتن نباشد.

4. وقت شناسی:
کارگران اسباب کشی باید کاملا وقت شناس باشند و طبق زمان تعیین شده در مبدا و مقصد حاضر باشد.

 

بسیاری از افراد فکر میکنند تنها داشتن نیرو و عضله زیاد برای کارگری اسباب کشی و حمل بار کافی است. این طرز فکر کاملا اشتباه است و کارگران اسباب کشی باید علاوه بر زور و قدرت مهارت کافی برای صدمه نزدن به جسم خود و ترفند های اسباب کشی و بسته بندی را بلد باشد.
اتوبار شریف بار با داشتن سال ها تجربه در زمینه انواع باربری به تمامی نقاط ایران میتواند تمامی مراحل انجام یک اسباب کشی یا حمل بار را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد.
کادر فنی شریف بار همگی آموزش دیده و دارای صلاحیت جسمی و روانی هستند و با مراحل یک اسباب کشی آشنایی کامل دارند.
یکی از مزایای بزرگ استفاده از کارگران شرکتی بیمه شدن وسایلتان است که در صورتی که خسارتی به آن ها وارد شود هزینه آن را به طور کامل دریافت میکنید.

 

 چند کارگر برای اسباب کشی نیاز است؟

تعداد کارگر بستگی به مقدار وسایل شما دارد، بهتر است با مشاوران اتوبار شریف بار تمای بگیرید و مقدار وسایل خود را بگویید تا برای تعداد کارگر، ماشین مورد نیاز برای جا به جایی و دیگر خدمات مورد نیاز شما را راهنمایی کنند.

 

قیمت کارگر برای اسباب کشی

تمامی قیمت های شریف بار علاوه بر زیر نظر بودن اتحادیه باربری تهران، برای راحتی شما عزیزان تا جای ممکن ارزان و به صرفه میباشند.
دستمزد کارگران برای ۳ ساعت 100.000 تومان و هر ساعت اضافه 40.000 تومان  میباشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره تعرفه های شریف بار کلیک کنید.

 

 کارگر بسته بندی 

کارگران شریف بار صفر تا صد بسته بندی اثاثیه را با با کیفیت ترین ابزار بسته بندی مانند کارتن 5 لایه، چسب پهن نواری، سلفون، کارتن رگال و ... کاملا اصولی انجام میدهد.
همچنین پس از جا به جایی به مکان جدید چیدمان وسایل را برای شما انجام میدهد.

 

تفاوت کارگر اسباب کشی با کارگر ساده چیست؟

کارگران اسباب کشی معمولا آموزش های خاصی دیده اند تا با مراحل و سختی های اسباب کشی آشنا شوند و به همین دلیل تفاوت هایی بین کارگر اسباب کشی و کارگر معمولی وجود دارد.
برای مثال کرگر اسباب کشی میداند وسایل شکستنی باید جدا با ناسلون حبابی و سلفون بسته بندی شود و سپس درون کارتن قرار داده شود.
همچنین میداند وسایل را چجوری در ماشین مورد استفاده بچیند تا به هیچکدام از اثاثیه فشاری وارد نشود.
در نتیجه حتما برای اسباب کشی خود از کارگران متخصص در زمینه اسباب کشی استفاده کنید که تجربه کافی در این زمینه دارند و خراب کاری به بار نمیاید.

 

کارگر حمل اثاثیه

اتوبار شریف بار تنها مختص به اسباب کشی منزل نیست و تیم متخصص ما در هرگونه جا به جایی مانند اسباب کشی ادارات و شرکت ها، جا به جایی از تهران به شهرستان یا برعکس، حمل محموله و ... شما را یاری میکنند.
پس اگر در جا به جایی خود وسایل سنگین و زیادی مانند گاوصندوق و دستگاه های شرکتی دارید میتوانید از کارگران مجرب شریف بار برای حمل این وسایل استفاده کنید.

 

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد