Loading ...
close
logo
باربری آرژانتین

 

موسسه باربری شریف بار با بیش ۱۵ سال سابقه در امر حمل و نقل فعالیت میکند و در تمامی مناطق تهران دارای شعبه می باشد و محدوده آرژانتین مستثنا از این شعبه ها نیست و یکی از مهمترین شعبه های این موسسه ، باربری آرژانتین میباشد چرا که در مرکز تهران قرار دارد و این منطقه بسیار حائز اهمیت می باشد.
حمل و نقل اثاثیه ، بسته بندی و دیگر خدمات باربری را برخی افراد هنگام اسباب کشی خود انجام می دهند اما اسبابکشی اتفاقی استرس زا می باشد و همواره با سلب آرامش همراه است و به دلیل تخصص نداشتن افراد در این امر ممکن است ساعت ها  و روز ها اسبابکشی و بسته بندی به طول بی انجامد و همچنین به دلیل بلند کردن و حمل و نقل اشتباه اثاثیه ممکن سلامتی شما به خطر بیفتد بنابراین بهتر است با یک باربری خوب و کار بلد تماس بگیرید تا به سرعت لوازم شما را بسته بندی و جا به جا کنند تا حدود بالایی از استرس اسبابکشی در امان باشید ، باربری آرژانتین شریف بار با کارکنانی متخصص و با تجربه ، ارائه لوازم اسبابکشی درجه یک ، ماشین های مناسب باربری و قیمت های منصفانه زیر نظر اتحادیه باربری همواره سعی میکند تا هرچه بیشتر رضایت مشتریان عزیز را جلب کند و بار های شما توسط این باربری بیمه می
شوند.

 

اتوبار آرژانتین

در اتوبار آرژانتین شریف بار سرعت بالا و کیفیت بالا از دو فاکتورهای مهم این مجموعه می باشد.
و این سرعت بالا به هیچ عنوان سلامت لوازم شما را به خطر نمی اندازد چرا که کارکنان مجرب شریف بار این باربری مهارت های لازم را کسب کرده اند و هیچ فرد بدون آموزش و مهارت را به حمل و نقل شما عزیزان فرستاده نمی شود.
و در این آموزش ها افراد به جدیدترین متد ها و روش های باربری آشنا میشوند تا اثاثیه شما  با سرعت بالا و کیفیت عالی بسته بندی  و جا به جا شوند.

 

 

بسته بندی اثاثیه و چیدمان در باربری آرژانتین

یکی خدمات مهم و پر اهمیت باربری شریف بار بسته بندی اثاثیه می باشد که با ایمنی و اطمینان هرچه بیشتر  بسته بندی شوند تا در هنگام حمل نقل به اسباب و اثاثیه صدمه وارد نشود.
باربری آرژانتین شریف بار با استفاده از لوازم درجه یک بسته بندی های شما عزیزان را انجام می دهد برخی از این لوازم به شرح زیر می باشد.
1. نایلون های حباب دار در اندازه های متغیر
2. نایلون های ضربه گیر و پلاستیک حباب دار
3. انواع کارتون بسته بندی سه لایه و پنج لایه در انداز های متفاوت
4. کارتون های رگال دار برای پوشاک
5. نوار پلاستکی استرپ رپ
6. چسب زن
7. لیبل هایی جهت نوشتن تیتر برای محتوای داخل جعبه
8. Hand truck
9. ساک زیپ دارد(جهت قرار دادن لحاف و تشک )
انواع ماشین ها در باربری آرژانتین شریف بار
از دیگر خدمات باربری شریف بار میتوان به ماشین های باربری مناسب حمل و نقل اشاره کرد که این ماشین ها با توجه به حجم اثاثیه شما ، مسافت حمل و نقل ، فصل اسباب کشی شما در نظر گرفته میشود و تمامی این ماشین ها مناسب برای حمل و نقل هستند و لوازم شما در ماشین از سرما و باران محافظت میشود و تمامی ماشین ها موکت کاری شده اند
و همچنین رانندگان موسسه باربری افرادی با تجربه هستند که سالهاست حمل و نقل همشهریان تهران را انجام می دهند.

 

حمل و نقل اثاثیه ارزشمند

همه ی ما لوازمی داریم که بسیار برای ما ارزشمند هستند گاهی به دلیل ارزش های مادی بالایی که دارد گاهی ارزش های معنویی یک کالا دارد ، برای حمل و نقل این نوع لوازم میبایست دقت فراوانی داشت تا به شکل مطمئن و ایمن حمل و نقل شود ، باربری آرژانتین شریف بار در این امر تخصص دارد و سالهاست لوازم قیمتی و با ارزش مغازه دار ها ، اداره ها و …. را جا به می کند.
و بهترین انتخاب برای حمل و نقل بار های شما می باشد چرا تمامی افراد این باربری آموزش دیده هستند و این نوع باربری ها از افراد با تجربه این مجموعه استفاده میشود و کارتون های مخصوص و ماشین های مخصوص برای این نوع باربری ها وجود دارند.

 

خدمات باربری آرژانتین شریف بار

باربری آرژانین شریف بار خدمات متفاوتی را برای هرچه راحت کردن شما مشتریان عزیز ارائه میدهد و همچنین با توجه به جدید ترین روش های باربری خدمات خود را به روز میکند  برخی از خدمات این باربری به شرح زیر می باشد
• بسته بند تخصصی اثاثیه شما
• بسته بندی تخصصی اثاثیه قیمتی و با ارزش
• ارائه لوازم بسته بندی اثاثیه درجه یک
ماشین های مناسب و تدراک دیده برای باربری
• آموزش به افرادی که قصد همکاری در مجموعه شریف بار را دارند
• ارائه انواع ماشین ها سبک ، نیمه سنگین و سنگین
مشاوره رایگان در خصوص اسباب کشی
• ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روز های هفته
• حمل و نقل اثاثیه از تهران به تمامی نقاط ایران
• و غیره
همچنین مجموعه شریف بار سعی میکند تا خدمات خود با کیفیت بالا و با حداقل ترین قیمت ها ارائه دهد.

 

 

هزینه های باربری

ما در بیشتر مقالات خود به هزینه های باربری اشاره کرده ایم چرا که یکی فاکتور های مهم  در انتخابهای شما می باشد ، برخی از باربری مجوز باربری ندارند و بیمه نامه نیز برای اثاثیه شم تعلق نمیگیرد و درصورت آسیب دیدن لوازم شما ، هیچ خساراتی پرداخت نخواهد شد و قیمت هایی که این نوع باربری ها ارائه می دهند دلخواه می باشد باربری آرژانتین شری بار زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت می کند و تمامی قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد . همچین با توجه به خدمات درخواستی شما قیمت های متغیر می باشند برای اطلاع بیشتر می توانید با شعبه مربوطه ی خود تماس بگیرید تا پشتیبان های با صبر بردباری سوال های شما را جواب بدهند و شما را راهنمایی کنند.


قیمت های باربری آرژانتین چقدر است؟

قیمت باربری با توجه به خدمات درخواستی شما ، مسافت و حجم اثاثیه شما زیر نظر اتحادیه باربری در نظر گرفته میشود برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

آیا بسته بندی هزینه جداگانه دارد؟

بله ، خدمات بسته بندی به صورت جداگانه محاسبه میشود .

آیا باربری به شهرستان انجام می دهید ؟

بله ، از تهران به تمام مناطق ایران باربری صورت می گیرد .

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد