Loading ...
close
logo
چیدمان منزل جدید

چیدمان اثاثیه در منزل جدید

 

پس از اسباب کشی نوبت به چیدمان اثاثیه بسته بندی شده میرسد که برای برگشت به زندگی عادی بهتر است هرچه سریع تر انجام شود. چیدمان اثاثیه و باز کردن جعبه ها اگر بدون برنامه جلو برود، میتواند به فاجعه ای تبدیل شود که تا مدت طولانی ادامه داشته باشد. در نظر داشته باشید که هرچقدر موقع اسباب کشی بسته بندی وسایل خود را دقیق تر انجام داده باشید برای چیدمان وسایل راحت تر هستید.
در ادامه نکاتی برای چیدمان هرچه سریع تر اثاثیه را به شما معرفی میکنیم که کارتان راحت تر شود.

 

مراحل چیدمان اثاثیه منزل

جعبه‌ها را در اتاق مربوطه قرار دهید

بهتر است هنگام خالی کردن اثاثیه و وارد کردن آن ها به خانه جای هرکدام را مشخص کنید، اما اگر به هر دلیلی نتوانستید پس همین الان این کار را انجام بدهید تا علاوه بر آسان شدن کارتان بدانید کدام بخش خانه کار بیشتری دارد و همچنین میتوانید چیدمان هر اتاق را به صاحب اتاق بسپارید.

 

چیدمان حمام و توالت

حمام و توالت مهم ترین بخش خانه هستند که هر روزه از آن ها استفاده میشود، پس بهتر است اول به سراغ حمام و سرویس بهداشتی بروید و وسایل مورد نیاز مانند صابون، حوله، دمپایی، مسواک و ... را در آن قرار دهید.

 

چیدمان اتاق خواب

بهتر است به سراغ اتاق خواب ها بروید تا مکانی برای استراحت داشته باشید و پس از چیدمان تخت خود وسایل ضروری خود را در اتاق بچینید. اگر لازم است صبح سرکار یا جای دیگری بروید لباس و وسایل مود نیازتان را آماده کنید.

 

چیدمان وسایل آشپزخانه

معمولا آشپزخانه بیشترین و متنوع ترین وسایل را در خانه دارد و به همین دلیل چیدمان وسایلش میتواند بیشتر از بخش های دیگر خونه طول بکشد و سخت تر باشد. در چیدمان وسایل آشپرخانه قبل از بیرون ریختن هر جعبه ای ابتدا جای آن را مشخص کنید و قبل از چیدمان کامل هر جعبه ای، جعبه دیگری را باز نکنید زیرا باعث شلوغی و گیج شدن تان میشود.

 

چیدمان اثاثیه اتاق نشیمن

پس از چیدمان آشپزخانه و اتاق خواب تقریبا کارهای سخت را انجام داده اید و باید به سراغ اتاق اصلی خانه بروید.
اتاق نشیمن بیشتر شامل وسایل بزرگ مانند مبل، تلویزیون، میز و ... میشود. اگر هم فکر میکنید چیدمان نشیمن درگیری زیادی دارد میتوانید به سراغ تمیز کاری اتاق ها بروید و کمی استراحت کنید.

 

نکات مهم در چیدمان اثاثیه

  اولین کاری که باید انجام دهید تمیز کاری خانه است که بهتر است قبل از ورود اثاثیه این کار را انجام دهید. سپس تکلیف وسایل بزرگ مثل مبل، میز ناهارخوری و ... را مشخص کنید و آن ها را در جای خود قرار دهید تا جلوی دست و پا را نگیرند.

 سعی کنید هر جعبه را در اتاق مربوط به خودش قرار دهید برای این کار بهتر است موقع بسته بندی وسایل نام اتاق مربوطه را روی آن بنویسید تا نیازی نباشد که جعبه را باز کنید. حتی میتوانید روی جعبه لیست کامل وسایل درون آن را بنویسید. هرچقدر هنگام بسته بندی وسایل دقت و وقت بیشتری بزارید برای باز کردن جعبه ها راحت تر هستید.

 وسایل مهم و اصلی که برای زندگی به آن ها نیاز دارید را اول از همه باز کنید حتی میتوانید موقع بسته بندی اولویت هر جعبه را مشخص کنید. 

 موقع باز کردن جعبه ها یک نایلون زباله بزرگ در کنار خود قرار دهید تا زباله ها پخش نشوند و باعث به هم ریختگی بیشتر نشود. 

 ریزکاری هایی مانند چیدمان های جزوی را کنار بگذارید و به سراغ کارهای بزرگ و اصلی بروید.

 

اگر چیدمان وسایل براتان سخت است یا فرد مشغولی هستید و وقت انجام این کارها را ندارید میتوانید از تیم حرفه ای  و متخصص چیدمان منزل شریف بار کمک بگیرید.

باربری شریف بار با داشتن سال های متوالی تجربه در صفر تا صد اسباب کشی و جا به جایی منزل، مانند چیدمان منزل کار شما را راحت میکند و تنها کاری که برای شما باقی می ماند نظارت است.

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد