Loading ...
close
logo
باربری اسلامشهر

 

حمل بار و اثاثیه منزل در منطقه اسلامشهر تهران توسط کادری مجرب و با اخلاق از جمله خدمات باربری شریف بار می باشد. شریف بار که در بیشتر مناطق تهران شعبه فعال دارد ، یکی از شعبه های خوبی که در استان تهران دارد باربری اسلامشهر می باشد که با نام اتوبار اسلامشهر نیز اهالی محترم جنوب نشین تهران آشنا هستند.

حمل بار در اسلامشهر

زمانی که از صحبت از اسباب کشی می شود بسیاری از افراد از انجام آن میترسند و استرس تمام بدن آنها را فرا میگیرد حال همین کار باعث می شود دید منفی نسبت به انجام آن داشته شود. بهترین کار که می توان در مواقع همچنینی انجام داد سپردن پروسه اسباب کشی به تیم باربری و اتوبار می باشد. از آنجایی که منطقه اسلامشهر در جنوب تهران قرار دارد باید به دنبال شرکتی باشید که بتواند در محدوده خدمات اثاث کشی را بصورت کامل ارائه دهد . شریف بار به عنوان مجرب اسباب کشی در منطقه آماده ارائه خدمات جابجایی و حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی می باشد.

 

باربری در اسلامشهر

پروسه باربری کار آسانی نیست پس باید این کار توسط افراد با تجربه و حرفه ای صورت گیرد ، از این رو شرکت های بسیاری در این منطقه خدمات ارائه می دهند و تشخیص بهترین این مراکز کار آسانی نیست ، ولی خدماتی که باربری شریف بار در باربری اسلامشهر ارائه می دهد به ترتیب زیر می باشد

 

 

لیست مناطق تحت پوشش باربری اسلامشهر

شرکت شریف بار در جنوب تهران بیشتر مناطق و محله های جنوب تهران را تحت پوشش خود قرار داده است و از آنجایی که با مناطق تحت پوشش شریف بار آشنایی کامل داشته باشید در زیر اشاره می کنیم.

  • رباط کریم
  • واوان
  • گلستان
  • الهیه
  • صالحیه
  • قلعه میر
  • شهرک صنعتی نصیر آباد
  • میمون آباد

 

تلفن های باربری اسلامشهر

شمال تهران 22938694

غرب تهران 77788800

جنوب تهران 33329511

شرق تهران 77788800

شرکت باربری و اتوبار شریف بار با استفاده از کارکنانی با اخلاق و حرفه ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر استان تهران در خدمت شماست. انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما بدون هیچ مشکلی انجام خواهیم داد. ارائه مشاوره رایگان و ارسال کارشناس حضوری برای ارائه قیمت کامل قبل رزرو وقت از خدمات ویژه ما برای مشتریانمان می باشد. منتظر تماس تان هستیم.

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد