Loading ...
close
logo
خوشبو کردن فضای خانه

 

خوشبو کردن فضای خانه و رفع بوی بد از آن با مواد در دسترس از جمله ترفندهای خانه داری است که هرکس باید بداند. اگر شما نمی دانید چگونه فضای خانه خود را سرشار از بویی دلپذیر و مطبوع کنید در این مقاله با شریف بار همراه شوید.

 

 

مرکبات

رایحه مرکبات از محبوب ترین رایحه هاست که باعث می شود هر خانه ای تمیز و جذاب باشد. اگر به رایحه مرکبات علاقه دارید ، یک قابلمه بردارید و تا دو سوم از آن را آب پر کنید و لیمو، لیمو ترش سبز و پرتقال را اسلایس کنید و با کمی وانیل درون آب بریزید. بگذارید مخلوط بجوشد تا خانه با عطر دلپذیر مرکبات پر شود. می توانید شعله را کم کنید و تمام روز آن را بجوشانید و سپس ته مانده را بیرون ریخته و قابلمه را بشویید. از عطر خوش مرکبات لذت ببرید!

همچنین می توانید درون یک بطری مقداری آب لیمو ترش و آب را به مقدار مساوی ریخته و در فضای خانه اسپری کنید. به جای لیمو می توانید از عصاره روغن معطری که بویش را دوست دارید استفاده کنید.

برای خوشبو کردن یخچال می توانید پنبه را به لیمو آغشته کرده و در فضای یخچال قرار دهید و بوی لیموی تازه را در یخچال پخش کنید.

همچنین با مشاهده ویدئو زیر به راحتی می توانید یک شمع با اسانس مرکبات و دارچین بسازید و از عطر آن لذت ببرید:

 

 

دارچین و میخک

ادویه ها معمولا با گرم شدن بویشان به سرعت پخش می شود. اگر دوست دارید فضای خانه ی شما پر از بوی گرم شود، می توانید دو قاشق دارچین و میخک را در سینی فر ریخته و به مدت سی دقیقه با دمای 180 درجه در طبقه وسط فر قرار دهید و سپس درب فر را باز بگذارید و از بوی خوش آن در فضای خانه استشمام کنید.

 

 

عود ، شمع و خوشبو کننده ها

با روشن کردن عود و قرار دادن آن در فضای خانه می توانید بوهای نامطبوع را از بین ببرید و از فضایی خوشبوی منزلتان لذت ببرید. عودها معمولا بویی تند دارند و برخی افراد بوی آن را دوست ندارند. همچنین روشن کردن شمع های دارای اسانس بسیار مرسوم است، می توانید از جا شمعی هایی که دارای جایی برای ریختن اسانس هستند نیز استفاده کنید. امروزه خوشبو کننده های زیادی در بازار وجود دارند که می توانید به راحتی بوی مورد علاقه ی خود را تهیه کرده و از آن لذت ببرید.

 

 

قهوه

قهوه بوی مطبوعی دارد و قادر است بوهای نامطبوع محیط را از بین ببرید. برای خوشبو کردن محیط خانه می توانید مقداری قهوه را در محیط قرار دهید. برای از بین بردن بوی نامطبوع یخچال و فریزر نیز مقداری قهوه را در آن قرار دهید.

 

 

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در شرق تهران با رزرو آنلاین"

 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد