Loading ...
close
logo
باربری گیشا

باربری شریف بار خدماتی عالی و کیفیت در محدوده گیشا با سالها تجریه در امر باربری فعالیت می کند و به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته (حتی روز های تعطیل ) آماده حمل و نقل اثاثیه شما هشهریان در محوده گیشا می باشد برای رزرو خدمات خود روی یکی از شماره های زیر تماس کلیک کنید

در صورت تماس ، ما شما در خصوص اسباب کشی ، قیمت های خدمات و نحوه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه راهنمایی خواهیم کرد.

 

اتوبار گیشا

همشهریان عزیز باربری شریف بار از محدوده گیشا در تمام مناطق تهران و ایران حمل و نقل اثاثیه شما را با بهترین ماشین های باربری با افراد با تجربه در امر انجام می دهد و این اتوبار خصوصیات و ویژگی های متمایزی از دیگر باربری ها دارد که مسبب شده تا در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کند و بیشتر مشتریان جدید ما از طریق معرفی مشتریان قدیمی میباشند برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 

 

تجربه در حمل و نقل

هر فعالیتی با گذشت زمان مسبب تجارب زیادی میشود و مسبب میشود اطلاعاتی در مورد آن فعالیت بدست آورده شود ، باربری شریف بار سالهای طولانی در امر باربری فعالیت می کند و با گذشت زمان تجارب بسیاری در خصوص باربری آسان تر ، با کیفیت تر و بسیاری موارد دیگر به دست آورده است و در صورت بروز مشکلات مختلف واکنش های مناسبی دارد و از بروز بسیاری از مشکلات حمل و نقل جلوگیری می کند .

 

بیمه رایگان

اثاثیه شما میبایست توسط شرکت های باربری بیمه شوند از شروع اسبابکشی تا اتمام حمل و نقل تمامی اثاثیه شما میبایست به صورت رایگان بیمه شوند و بیمه نامه ای به شما ارائه شود البته بیمه باربری انواع مختلفی دارد و دریافت خسارات نیز شرایط خاص خود را دارد ، در صورتی تمایل دارید بیشتر راجع به بیمه باربری بدانید کلیک کنید ، اتوبار و باربری گیشا شریف بار بیمه نامه ای رایگان برای بار های شما ارائه می دهد.

 

قیمت های مناسب

امروزه بسیاری از افراد متوجه شده اند که گران فروشی نشان دهنده خدمات عالی و یا محصولات عالی نیست بلکه یک راه برای جذب مشتری بیشتر است چرا که در ذهن ما نهادینه شده چیزهای گران تر بهتر است ،کاربران عزیز در اصل باید این گونه باشد پول بیشتر خدمات بهتر اما پول بیشتری می دهیم در عوض محصول یا خدمات بهتری دریافت می کنیم ؟
+ خیر !
من با چیزی که میبایست باشد کاری ندارم در اصل با موضوعی که صحبت دارد کار دارم پول بیشتر همیشه نشان دهنده خدمات بیشتر یا محصول بهتر نیست ، خدمات ارائه شده شریف بار زیر نظر اتحادیه باربری با مناسب ترین قیمت ها ارائه میشود و همچنین این باربری در تلاش است خدمات خود را با کیفیت بالا ارائه بدهد.

 

نحوه محاسبه قیمت های باربری

دوستان عزیز همانطور که گفتم قیمت های باربری زیر نظر اتحادیه باربری اعلام میشود ، اما این قیمت ها چگونه محاسبه میشوند در ادامه با ما همراه باشید.

 

چه خدماتی میخواهید ؟

باربری ها خدمات متفاوتی را ارائه می دهند و هر خدماتی به صورت جداگانه محاسبه میشود برای مثال خدمات بسته بندی جدا از حمل و نقل اثاثیه شما محاسبه میشود ، در صورتی که شما برای اسباب کشی به کارکنان بیشتری احتیاح داشته باشید پول اضافه تری میبایست پرداخت کنید.

 

 

مسافت شما چقدر است؟

مسیر شما در داخل تهران است یا خارج از تهران است ؟ مسافت مبدا و مقصد شما در قیمت ها تاثیر دارد و طبیعتا هرچه مسیر طولانی تر باشد شما میبایست هزینه بیشتر پرداخت کنید.

 

حجم اثاثیه شما چقدر است ؟

حجم اثاثیه شما و طبقه اقامت شما و … در باربری اهمیت دارد و زمانبندی حمل و نقل شما را تعیین می کند بدین صورت حجم اثاثیه شما در قیمت گذاری ها متغییر است.

 

عضو اتحادیه باربری

باربری شریف بار از سال تاسیس خود تا به امروز زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت کرده ، تا زیر نظر یک نهاد رسمی فعالیت خود و قوانین را انجام دهد ، تا مردم عزیز با اعتماد هر چه تمام تر اثاثیه خود را به ما بسپارند.

 

نحوه و مراحل بسته بندی اثاثیه

 

مرحله اول

در مرحله ی اول فردی برای تخمین زمان بسته بندی اثاثیه شما می آید و تعداد تقریبی جعبه مورد نیاز در ذکر می کند .

 

مرحله دوم

در این مرحله بسته بندی اثاثیه شما توسط تیمی با تجربه و آموزش دیده شروع می شود و همچنین در این مرحله تمامی استاندارد های بسته بندی روز دنیا پیاده میشود و تا به امن ترین شکل ممکن بسته بندی اثاثیه شما انجام بشود و با برچسب ها و ماژیک های مخصوص محتویات داخل بسته بندی نوشته میشود .

 

مرحله سوم

در این مرحله بسته بندی اثاثیه شما انجام شده ، با توجه به اندازه بسته بندی ها تا ماشین باربری حمل و نقل میشوند ، یکی از حساس ترین مراحل این مرحله می باشد چرا که هم امنیت وسیله شما و سلامت پرسنل ما اهمیت بسیار بالایی برای ما دارد ، پرسنل ما آموزش های لازم برای درست بلند کردن و حمل و نقل صحیح اثاثیه را دیده اند تا به این ترتیب سلامت اثاثیه و خودشان به خطر نیفتد.

 

مرحله چهارم

این آخرین مرحله از مراحل بسته بندی می باشد ، پس از رسیدن بارهای شما به مقصد کارکنان ما اثاثیه را به داخل جایگاه شما جا به جا میکنند.

 

مرحله پنجم (اختیاری)

در این مرحله بسته بندی اثاثیه شما باز می شوند و چیدمان اثاثیه شما صورت می گیرد و در صورت درخواست این خدمات میتوانید در هنگام تماس برای رزرو وقت خدمات درخواستی خود را ذکر کنید.

 

باربری تهران

باربری شریف بار نه تنها در محدوده گیشا بلکه در بیشتر نقاط تهران شعبه دارد و در محدوده که هستید با شماره های ما تماس حاصل فرماید جایگاه مبدا و مقصد خود را بگوئید تا در سریع ترین زمان ماشین ارسال شود برای اطلاعات بیشتر در خصوص شعبه های باربری تهران کلیک کنید ، و از مناطق تهران به شهرستان ها باربری انجام میشود.

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد