Loading ...
close
logo
باربری کن

 

موسسه باربری و اتوبار شریف بار به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در خدمت اهالی محترم کن تهران می باشد. باربری کن داراه ای کادری مجرب و حرفه ای میباشد که ارائه خدمات باربری و اتوبار را در این محدوده از تهران ارائه می دهند.

 

باربری در کن

اسباب کشی در منطقه کن توسط تیم با تجربه شریف بار که با نام باربری کن و اتوبار کن در این محله فعالیت می کند ، و خدمات حمل بار و اثاثیه منزل ، دفتر کار را با بهترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه انجام میدهند.

برای اینکه از خدمات شریف بار در محدوده کن تهران بهره مند شوید با شماره تلفن 33329511 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما بصورت 24 ساعت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره و ارسال تیم باربری کن برای شما عزیزان میباشد. اگر به دنبال یک باربری ارزان و مقرون به صرفه هستید ما در تیم حمل و نقل شریف بار درخدمت شما هستیم.

 

خدمات باربری کن

اتوبار ارزان و باربری ارزان کن به منظور راحت تر کردن پروسه اسباب کشی برای اهالی محترم کن ، خدمات ویژه و متمایزی نسبت به سایر شرکت های باربری و اتوبار ارائه میدهد که عبارتند از:

سرعت بالا اسباب کشی در کن

شریف بار برای اینکه خدمات اسباب کشی با کیفیت بالا و سرعت بالا انجام شود خودرو ها و تیم های حمل بار خود را در مناطق مختلف تهران مستقر کرده است و در صورت درخواست باربری و اتوبار از این شرکت ، تیم حمل بار سریعا به محل اعزام می کند تا هم در زمان مشتریان خود صرفه جویی کند و هم پروسه اسباب کشی با سرعت بالا انجام گیرد.

 

امنیت بالا اسباب کشی در کن

قبل از شروع جابجایی و حمل بار ، تیم حمل بار باربری کن ، از ریز تا درشت وسایل منزل و دفتر کار شما را بسته بندی می کند و بعد به در داخل خودرو حمل بار چیدمان می کنند.

 

باربری شبانه روزی کن

اتوبار کن تهران بصورت شبانه روزی در محدوده کن فعالیت می کند و شما عزیزان در هر لحظه از زمان که بخواهید و قصد اسباب کشی داشته باشید می توانید بر روی شرکت ما یعنی شریف بار حساب باز کنید . ما آماده هر گونه کمک در جهت اثاث کشی منزل و دفتر کار تجاری شما عزیزان هستیم.

 

بسته بندی کن

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل از جمله خدماتی میباشد که هر شرکتی باربری و اتوباری در جهت با بردن کیفیت کار انجام میدهد. اما شریف بار داراه ای یک تیم کاملا جدا برای بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل به خدمت گرفته است ، این افراد به تمامی فوت و فن های اسباب کشی و بسته بندی مسلط میباشد و تا همین اسباب کشی های زیادی را بسته بندی و با سلامت کامل به محل جدید انتقال داده اند.

 

سوالات متداول در باربری کن

آیا باربری کن به شهرستان ها اسباب کشی می کند ؟

بله ، باربری و اتوبار کن از جمله خدماتی که به مشتریان خود میدهد باربری کن به شهرستان ها و بلعکس می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری کن امکان پذیر هست ؟

بله ، ما یک تیم متخصص برای بسته بندی لوازم منزل و دفتر کار در اختیار شما قرار میدهیم و از ریز تا درشت وسایل منزل را به بهترین شکل و طور استاندارد برای شما بسته بندی کنند.

راه های ارتباطی با باربری و اتوبار کن ؟

شماره تلفن شریف بار در شعبه کن 44362900 میباشد و شما می توانید در هر زمان که بخواهید با این شماره تماس بگیرید و از خدمات باربری کن و اسباب کشی شریف بار استفاده نمایید.

در صورت صدمه دیدن وسایل ، اثاثیه بیمه می شوند ؟

بله ، کلیه وسایل و لوازم منزل و دفتر تجاری شما از زمانی که تیم حمل بار اقدام به جابجایی می کنند داراه ای بیمه نامه معتبر میباشد و در صورت صدمه دیدن هزینه خسارت به صورت تمام و کمال پرداخت میشود.

کارگر خالی برای بسته بندی و کمک به اسباب کشی ارسال میشود؟

بله ، درصورتی شما فقط نیاز به یک یا چند کارگر خالی برای کمک به اسباب کشی، جابجایی اثاثیه سنگین و… داشته باشید می توانید از موسسه باربری کن درخواست کنید.

قیمت باربری کن به چه صورت میباشد؟

از آنجایی هزینه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل بستگی به نوع خدمات ، مسافت جابجایی دارد قیمت ثابنی ندارد ، ولی شما می توانید با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید و درخواست قیمت باربری خود خود کنید، بی شک ما به شما بهترین قیمت را ارائه میدهیم.

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد