Loading ...
close
logo
باربری تجریش

 

خدمات جابجایی اثاثیه در باربری تجریش

اگر در انتخاب باربری برای حمل اثاثیه خود سردرگم شده اید ، باربری تجریش شریف بار انتخابی مناسب برای یک اسباب کشی امن و راحت می باشد ، باربری تجریش با توجه به کیفیت خدمات و قیمت مناسبی که به مشتریان خود ارائه می دهد ، همواره سعی بر این داشته که انتخاب عالی برای مشتریان خود باشد . و خدمات زیادی برای یک اسباب کشی ایده آل ارائه می دهد.

 

شماره تماس باربری تجریش

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با شماره 22938694 021 تماس بگیرید در هر ساعت از شبانه روز شما میتوانید تماس بگیرید تا پشتیبان های باربری شریف بار راهنمایتان کنند.

 

 

مراحل انجام اسباب کشی منزل در موسسه باربری و اتوبار شریف بار

 

زمان مورد نیاز: 2 ساعت و 23 دقیقه.

زمان بالا تقریبی میباشد و با توجه به خدمات درخواستی شما ممکن است زمان کمتری یا بیشتری لازم باشد .

 

 1. مشاوره و استعلام قیمت

  در اولین مرحله شما بایستی با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید و اقدام به مشاوره در استعلام قیمت اسباب کشی خود کنید.

 2. توافق و تعیین زمان

  بعد از استعلام قیمت باید تصمیم بگیرید که از تیم ما خدمات می خواهید یا نه که درصورت بله بودن جواب یک زمان مناسب برای اسباب کشی خود مشخص کنید و به کارشناس اطلاع دهید.

 3. خدمات و نیاز خود مشخص کنید

  در این مرحله بایستی مشخص کنید که اسباب کشی شما نیاز به چه نوع خودرو باربری و چه تعداد کارگر نیاز دارد تا شرکت در زمان تعیین شده این افراد را به محل اعزام کند و همچنین باید مشخص کنید که بسته بندی نیز می خواهید یا نه.

 4. ارسال تیم حمل بار

  تیم متخصص شریف بار به محل اعزام می شوند و شروع به بسته بندی و بارگیری لوازم منزل شما در داخل خودرو مورد نظر می کنند.

 5. انتقال اثاثیه منزل

  در این مرحله کلیه اثاثیه منزل به محل و خانه جدید انتقال میابد.

 6. چیدمان

  تیم متخصص شریف بار لوازم منزل شما را در محل جدید طبق سلقیه شما مشتریان عزیز چیدمان می کنند و در آخر از نحوه ای رضایت شما و همچنین پیشنهاددات و انتقادات شما پرسجو می کنند تا عواملی که باعث رضایت ویا نارضایتی شما می شود مطلع شود و اگر مشکلی باشد آن را رفع کنیم.

 

 اتوبار در تجریش

شرکت های زیادی با تجربه در زمینه جابجایی اثاثیه در تجریش وجود دارند که خدمات مورد نیاز خانه یا محل کار خود را به شما ارائه می دهند. اگر می خواهید ، از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوید این شرکت اتومبیل های شخصی را برای حرکت و حمل و نقل سریع برای شما پیشنهاد می کند. اگر قصد دارید اثاثیه اداری یا کل اثاثیه منزل را از تجریش جابجا کنید ، روند حمل و نقل اثاثیه در این باربری و اتوبار به صورتی است که عاری از استرس یا شکستگی و خراشیدن اثاثیه باشد.

 اتوبار تجریش روند جابجایی اثاثیه در تجریش بدون هیچ زحمتی و بدون هیچ گونه استرسی انجام خواهد شد. شرکت انتقال اثاثیه در تجریش و مدیریت شرکت تمامی مطالب اثاثیه را که منتقل و ثبت می شود ، در اختیار شما قرار می دهد تا انتقال اثاثیه در تجریش آسان و ساده باشد.باربری تجرش کلیه وسایل آن ها توسط متخصصین به موقع و ایمن به مکان جدید شما منتقل می شوند. بسته بندی از اثاثیه در برابر آسیب محافظت می کند. علاوه بر آن این باربری در کنار خدمات خود ، بیمه نامه کالاها را نیز ارائه می دهد. جابجایی اثاثیه با باربری تجریش حمل و نقل ایمن را تضمین می کنند تا مشتریان رضایت داشته باشند چنانچه نمی دانید بیمه نامه چیست میتوانید مقاله باربری مرکز تهران را مشاهده کنید در این مقاله به صورت مختصر راجع به بیمه نامه توضیح داده شده است. باربری تجریش شریف بار بیش از 15 سال تجربه در باربری و اسبابکشی درون شهری و برون شهری دارد و در راستای گسترش کیفیت خدمات تلاش میکند تا مشتریان رضایت داشته باشند .

بسته بندی اثاثیه یکی از خدمات شرکت باربری تجریش شریف بار میباشد که توسط افرادی آموزش دیده انجام میشود و همچنین این بسته بندی ها با لوازم درجه یک و به روش های روز دنیا صورت میگیرد ، و ماشین های باربری شریف بار تماماً مناسب برای باربری هستند و داخل ایت ماشین ها موکت کاری شده است و شایان ذکر است که با وتجه به تعداد زیاد ماشین ها شما هرگز معطلی برای دریافت ماشین نخواهید داشت.

 

قیمت اتوبار در تجریش

شرکت حمل و نقل اثاثیه در تجریش به ویژه در حمل و نقل ، تخلیه ، نصب ، بسته بندی و نگهداری اثاثیه تخصص دارد. تعداد زیادی از تکنسین های آموزش دیده برای انجام کلیه خدمات قبلی و همچنین پیاده سازی و نصب انواع اثاثیه در اختیار دارد. این باربری با داشتن بهترین قیمت های موجود ، از آنجایی که دارای پیشنهادات جذاب برای همه مشتریان است ، متمایز می شود و قیمت های این باربری تماما زیر نظر اتحادیه باربری ارائه میشود و همچنین با توجه به خدمات درخواستی شما ، مسافت ، حجم اثاثیه قیمت ها متغییر می باشند برای اطلاع از قیمت ها با شماره های ما تماس بگیرید .
شماره شعبه باربری تجریش 22938694 021

 

شیوه کاری اتوبار تجریش

تعیین قیمت برای یک شرکت جابجایی اثاثیه در تجریش بسته به نوع ارائه خدمات ، اعم از جابجایی اثاثیه یا انبار کردن آن ، متفاوت است و همچنین بسته به اندازه اثاثیه که جابجا می شوند قیمت خدمات تعیین شده و به مشتری ارائه می شود.

 سپس پس از تأیید مشتری ، قرارداد بسته می شود که در آن کلیه ضمانت نامه های لازم برای اطمینان از ایمنی اثاثیه به مشتری داده می شود ، که مقرر می کند مشتری برای هر قطعه ای که ممکن است آسیب دیده باشد در اسباب کشی ، از نظر مالی جبران شود.

کار در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا شروع و به پایان می رسد تا اطمینان حاصل شود که تکمیل مراحل انتقال به راحتی و با ارائه تلاش فراوان به مشتری انجام می شود.

 

 

نکاتی برای بسته بندی مناسب اثاثیه

در صورت وجود هر نوع اثاثیه ساخته شده از چوب در اندازه های مختلف ، می توانید آن ها را در کارتن های مخصوص در این کار قرار دهید تا در حین حمل آسیب نبینند.

اطمینان حاصل کنید که قطعات شکستنی مانند شیشه و دستگاه های مختلف را در مکانی آرام قرار داده و بپوشانید و سپس در کارتن ها قرار دهید.  این کار  باید بسیار با احتیاط انجام شود و هنگام بارگیری در اتومبیل ها آن ها را به خوبی نگه داشت.

می توان در کار بسته بندی قطعات بزرگ از نایلون های حباب دار استفاده کرد ، این مسئله باعث می شود که در هنگام حمل و نقل ، اثاثیه خراشیده یا شکسته نشود.

وسایل آشپزخانه را با نایلون های حبابی به خوبی بپوشانید ، زیرا این یکی از مهم ترین مواردی است که محافظت شما را تضمین می کند.

باید به خوبی بدانید که وظیفه انتقال اثاثیه در همه موارد نیاز به تلاش زیادی دارد ، علاوه بر این در زمان زیادی که در حال تهیه برنامه هایی هستید که از طریق آن می توانید اثاثیه ها را انتقال دهید. برای این کار ، ترجیحا می توانید از خدمات باربری تجریش استفاده نمایید ، دستیابی به خدمات مختلف و انتقال اثاثیه با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان کارآمد است.

باربری تجریش به مناطق دیگر

باربری تجریش یکی از شعبه های باربری شریف بار می باشد و در تمام مناطق تهران شعبه دارد و همچنین از تمامی این شعبه ها حمل و نقل اثاثیه به شهرستان های ایران صورت میگیرد
باربری به شهرستان به دلیل مسافت های طولانی مشکلاتی خاص خود را دارد اما درطی این سالها باربری شریف بار این مشکلات را شناسایی کرده و برای این مشکلات راه حل هایی ارائه داده تا کارکنان شریف بار به بهترین نحو ممکن باربری به شهرستان ها را انجام بدهند.

 

مراحل دریافت خدمات

ابتدا با یکی از شماره های شریف بار جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها تماس حاصل فرمائید تا پیشتیبان های ما سوالات شما عزیزان را پاسخ بدهند ، سپس ماشین ها و تعداد افراد درخواستی شما به جایگاه شما می آیند و بارنامه ای به شما داده میشود جهت بیمه لوازم شما و درج هزینه خدمات درخواستی شما و موارد دیگر .

 

سوالات متداول

باربری تجریش شریف بار اثاثیه ما را بیمه میکند؟

بله تمامی اثاثیه شما توسط باربری تجریش شریف بار بیمه میشوند

آیا اتوبار تجریش باربری درون شهری هم انجام می دهد؟

بله ، شما می توانید از محدوده و منطقه تجریش تهران به کلیه مناطق 22 گانه تهران و همچنین شهرستان از خدمات شریف بار استفاده نمایید.

قیمت باربری در باربری و اتوبار تجریش به چه شکل هست؟

شریف بار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و کلیه تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه به شما عزیزان ارائه میدهد.

بسته بندی اثاثیه منزل هم انجام می دهید؟

بله ، ما در باربری شریف بار یک تیم متخصص برای شما با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی ارسال می کنیم تا از ریز ترین تا درشت ترین لوازم منزل شما را بسته بندی کنند.

آیا قیمت بسته بندی اثاثیه جدا محاسبه میشود؟

بله ، قیمت بسته بندی و دیگر خدمات جدا در نظر گرفته میشود .

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد