Loading ...
close
logo
روش های کاربردی پاک کردن شیشه ها

 

از نظر برخی خانم ها، تمیز کردن شیشه ها از مهم ترین قسمت تمیز کردن منزل و خانه تکانی عید می باشد.این عقیده کاملا صحیح می باشد زیرا پنجره و شیشه ها دریچه های ورود نور و انرژی به داخل خانه هستند. از این رو تمیز کردن شیشه ها بسیار مهم است. با توجه به سخت و زمانبر بودن پاک کردن شیشه ها، معمولا با مشکلاتی روبرو هستیم. از جمله این مشکلات پاک نشدن برخی لکه هاست. در این قسمت با یادگیری برخی راه حل های کاربردی می توانید به راحتی از پس پاک کردن شیشه ها برآیید. شریف بار همراه همیشگی شما در اسباب کشی و خدمات آن، اینک شما را با برخی نکات پاک کردن شیشه ها آشنا می کند. پس در این مقاله با شریف بار همراه باشید.

 

چگونه شیشه ها را تمیز کنیم؟

بهتر است ابتدا با کمک جاروبرقی گرد و غبار را از روی شیشه ها بردارید و سپس اقدامات بعدی را انجام دهید. توجه داشته باشید که از پنجره های بالا شروع به تمیز کردن کنید و به قسمت های پایین برسید. زیرا اگر از پایین شروع کنید آب و کف به سمت پایین سرازیر شده و روی شیشه های پایین می ریزد و مجبور می شوید مجدد شیشه ها را پاک کنید. شیشه های داخلی را به صورت افقی پاک کنید و شیشه های بیرونی را به صورت عمودی تمیز کنید. به این ترتیب همه لکه های به جا مانده را به راحتی پیدا کرده و پاک می کنید.

برای پاک کردن شیشه ها، هیچوقت از دستمالی که پرز می دهد استفاده نکنید. بهترین کار این است که از روزنامه باطله استفاده کنید. برای این کار محلول شیشه پاک کن را روی شیشه ها اسپری کرده و با روزنامه پاک کنید.یک محلول مناسب برای پاک کردن شیشه ها، ترکیب سرکه سفید و آب می باشد. سطح شیشه را با این محلول اسپری کنید و قبل از خشک شدن قطره ها، شیشه را تمیز کنید. به جای سرکه سفید می توانید از مقداری آبلیمو نیز استفاده کنید.

پاک کردن لکه چربی از شیشه

شیشه های آشپزخانه در معرض لکه های چربی قرار دارند و برای پاک کردن این لکه ها به چیزی فراتر از یک دستمال کشیدن ساده نیاز دارید. بهترین روش برای از بین بردن چربی از روی شیشه، الکل سفید می باشد. به کمک محلول الکل سفید و آب، به راحتی می توانید به جنگ با لکه های چربی بروید!

 

پاک کردن پنجره های دو جداره

برای پاک کردن شیشه های پنجره دوجداره باید اندکی متفاوت تر از شیشه های معمولی عمل کنید. برای این شیشه ها از یک شیشه شور کمک بگیرید. در اولین قدم با جاروبرقی گرد و غبار را پاک کرده و سپس تمام سطح پنجره را با آب و کف بپوشانید و با شیشه شوی کاملا پاک کنید. از خیس شدن بیش از حد شیشه ها پرهیز کنید! در نهایت می توانید با یک تی ، آب شیشه را جمع کنید. کار تی کشیدن را با دقت از سمت بالای پنجره به سمت پایین انجام دهید. اگر در لبه های پنجره آب جمع شده است به کمک یک دستمال آب را جمع کنید و لبه پنجره را خشک کنید.

برای پاک کردن قسمت بیرونی نیز می توانید از یک تی دسته بلند استفاده کنید. تمیز کردن شیشه پنجره دوجداره اندکی زمانبر است و نیاز به حوصله بیشتری دارد.

 

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در مرکز تهران با خدمات بسته بندی"

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد