Loading ...
close
logo
5 مورد از کثیف ترین نقاط در خانه

 

عجیب است! کثیفی ، باکتری ها و میکروب ها می توانند در مکان هایی از خانه زندگی کنند که ممکن است تمیز بنظر برسند! قبل از اینکه خانواده خود را در حال لمس و استفاده از این موارد ببینید ، اطمینان حاصل کنید که آنها به اندازه کافی تمیز هستند. 5 مورد از کثیف ترین وسایل در خانه عبارتند از:

سینک آشپزخانه

کنترل تلویزیون

صفحه کلید رایانه

وان حمام

مسواک

 

 

سینک آشپزخانه

با استفاده زیاد روزانه ، تکان دهنده نیست که سینک آشپزخانه شما نسبت به توالت فرنگی شما کثیف تر و پر از باکتری باشد. در حالی که بیشتر ما برای ضد عفونی کردن توالت خود وقت می گذاریم ، اما باکتری ها را که در سینک ظرفشویی از غذای گیر کرده تا بشقاب های چرک حضور دارند (که می تواند محل تولید سالمونلا باشد) فراموش می کنیم. فقط سینک ظرفشویی را با آب نشویید. حداقل یک بار در روز با سفید کننده یا پاک کننده شیمیایی بشویید و آبکشی کنید. فراموش نکنید که به طور مرتب اسفنج ، برس و پارچه های آشپزخانه را تعویض کنید.

 

 

کنترل تلویزیون

همه کنترل تلویزیون را لمس می کنند. روی زمین می افتد. اگر حیوان خانگی داشته باشید، آن را بو می کند و ممکن است لیس بزند. جای تعجب نیست که نیمی از کنترل های آزمایش شده توسط یک مطالعه دارای میکروب سرماخوردگی بودند. ریموت خود را مرتباً پاک کنید ، روزانه این کار را با دستمال مرطوب آغشته به پاک کننده ها انجام دهید.

 

 

صفحه کلید رایانه

درست مانند کنترل تلویزیون ، صفحه کلید کامپیوتر به راحتی میکروب ها را می گیرد. اگر روی صفحه کلید عطسه می کنید ، پشت میز کارتان غذا می خورید یا بدون شستن دستان خود نشسته اید و مشغول کار هستید ، به طور بالقوه میکروب و باکتری پخش می کنید. قبل از استفاده از رایانه ، حتما دستان خود را بشویید  و سعی کنید دیگران نیز چنین کاری انجام دهند. و روی میز کار و در کنار صفحه کلید و موس غذا نخورید.

اغلب خرده ها را از روی صفحه کلید تکان دهید و به آرامی با یک دستمال حاوی الکل صفحه کلید و موس را به آرامی پاک کنید.

 

 

وان حمام

وان شما می تواند خانه ای مخفی برای میکروب ها باشد ، با آب گرم محلی برای تولید کپک و باکتری می سازید. برای سالم سازی محلی که می خواهید خود را تمیز کنید ، پس از استحمام با یک شوینده وان را اسپری کنید.  برای ضدعفونی کردن به طور مرتب از یک پاک کننده بر پایه سفید کننده استفاده کنید و سپس نقاط مرطوب را بشویید و پاک کنید.

 

 

مسواک

در حالی که ما از مسواک برای تمیز کردن دهان خود استفاده می کنیم ،آنها نه تنها از طرف ما ، بلکه از دستشویی نیز میکروب و باکتری جمع می کنند.

مسواک ها را مرتباً تعویض کنید و آنها را در محلی که کاملاً خشک می شود ،بین استفاده ها ، نگه دارید. حتی الامکان دوراز توالت نگهداری کنید و همیشه درب آن را بشویید.

 

 

مقالات مرتبط :

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد