Loading ...
close
logo
اسباب کشی با کودکان

 

اسباب کشی خود مقوله ای استرس زاست و با کودکان نیز این استرس بیشتر می شود. وجود کودکان در اسباب کشی برای والدین سرشار از نگرانی است ، حتی اگر نوزاد نبوده و در آستانه بزرگسالی باشند، والدین همیشه در روز اسباب کشی نگران می شوند. برای اطمینان از اینکه در روز اسباب کشی کمتر دچار نگرانی شوید ، ما چند نکته مفید برای غلبه بر استرس آورده ایم.

انجام کارها در لحظه آخر و ریختن وسایل بچه ها در یک جعبه و بارگیری یکباره در کامیون های بزرگ، باعث وحشت بچه ها و استرس خودتان می شود. موارد زیر را برای بسته بندی اعمال کنید:

 

بسته بندی را به تعویق نیندازید

از قبل بسته بندی و انتقال وسایل را از خانه شروع کنید. بچه های خود را به کمک ترغیب کنید و آنها را تشویق کنید که وسایل خود را بسته بندی کنند و جعبه مخصوص وسایل مورد نظر خود را در اولین شب در خانه جدید ببندند. این جعبه را بارگیری کنید تا آنها بتوانند در اوایل بسته بندی آن را پیدا کنند و در اولین شب در خانه جدید به راحتی چیزهای آشنا را پیدا کنند.

 

در هنگام بسته بندی از فرصت استفاده کنید

آیا برخی از اسباب بازی ها را پیدا کرده اید که دیگر با آنها بازی نمی کنند ، یا بیش از حد رشد کرده اند ، ولی هنوز اسباب بازی ها در وضعیت خوبی هستند؟

اهدای آنها به کودکان دیگر را در نظر بگیرید. با این کار بار بسته بندی شما کاهش می یابد و اطمینان حاصل می کنید که آن اسباب بازی ها می توانند به خانه جدیدی نیز بروند.

 

 

برنامه ریزی ، برنامه ریزی ، برنامه ریزی!

به بچه های خود بگویید که چه روزهایی روز جابجایی است و مرتباً به آنها یادآوری کنید. به آنها بگویید که چه کارهایی باید انجام دهند و چگونه می توانند برای روز اسباب کشی آماده شوند.

این به آنها فرصت می دهد تا بررسی کنند که همه چیز در اتاق آنها بسته و آماده برای رفتن قبل از روز بزرگ جابجایی است. این کار را با بچه های کوچکتر نیز انجام دهید.

اگر نگران دست و پا گیر بودن بچه ها هستید یا احساس می کنید بدون وجود بچه ها جابجایی آسان تر است ، روز جابجایی را برای یک روز مدرسه برنامه ریزی کنید یا مراقبت از کودکان را ترتیب دهید. به این ترتیب بچه ها از خانه بیرون هستند و شما می توانید تمام انرژی خود را روی اسباب کشی خود متمرکز کنید.

برای کسانی که بچه ها را رها نمی کنند و آنها را از مدرسه سوار می کنند ، در صورتی که قصد بازگشت به همان خانه را ندارند ، حتماً برنامه ای در نظر داشته باشید.

 

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در تهرانپارس با بزرگترین کامیون ها"

 

 

 

بگذارید بچه ها درگیر شوند

هنگامی که در خانه جدید خود هستید ، چند کار وجود دارد که می توانید با کمک بچه ها برای کمک به اقامتشان انجام دهید:

1. اتاقشان را درست کنید

بچه های کوچکتر را درگیر راه اندازی اتاق جدید خود کنید و یا اگر فقط می خواهند این کار را انجام دهند فقط به آنها کمک کنید. به آنها اجازه دهید برای چیدمان اتاق خود تصمیم بگیرند. این که آیا آنها اتاق قدیمی خود را تکرار می کنند، یا فضای کاملاً جدیدی برای خود درست می کنند را به خودشان بسپارید. به آنها کمک کنید تا احساس کنند در

خانه هستند و اتاق و فضای آنها است.

2. از بعضی دوستانشان دعوت کنید

چه برای یک خواب شبانه و چه برای یک قرار بازی، به آنها کمک می کند بدانند که دوستانشان را با جابجایی از دست نمی دهند. اگر یک سفر طولانی است ، یک آخر هفته از آن استفاده کنید. در حالی که شما سنگ تمام می گذارید خانه جدید خود را به خانه تبدیل کنید ، بچه ها می توانند در خانه و منطقه گشت بزنند.

3. ورزش و باشگاه ها

اگر بچه های شما نمی توانند در باشگاه های قدیمی خود بمانند ، باشگاهی جدید برای پیوستن به آنها پیدا کنید. این نه تنها باعث می شود آنها درگیر کارهایی شوند که دوست دارند بلکه به آنها فرصتی برای ملاقات با دوستان جدید می دهد.

 

کمک بخواهید

بعضی از چیزها به تنهایی قابل دستیابی نیستند ، و اشکالی ندارد برای مدیریت روز جابجایی از مشاوران موسسات باربری کمک بخواهید تا مجبور نشوید در این مورد استرس داشته باشید. مشاوران شریف بار به صورت مشاوره شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

کادر مجرب شریف بار می توانند از بسته بندی و جابجایی تا چیدمان لوازم شما را انجام دهند تا بتوانید وقت خود را با بچه ها بگذرانید و از تجربه خانه نشینی لذت ببرید.

 

 

مقالات مرتبط :

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد