Loading ...
close
logo
ایده هایی برای نوسازی وسایل کهنه

 

همه ما انباری هایی داریم که از وسایل قدیمی و کهنه پر شده اند و مایل به دور ریختن آنها نیز نیستیم. در بعضی از این وسایل می توان تغییراتی ایجاد کرد تا قابل استفاده شوند. در این مقاله چند پیشنهاد شگفت انگیز برای تغییر کاربری برخی وسایل و نوسازی آنها ارائه می دهیم.

 

رنگ کردن

یک ایده اساسی برای نوسازی وسایل کهنه و رنگ و رو رفته، رنگ کردن است.هیچ چیز بیشتر از رنگ به وسایل کهنه، جلوه نمی دهد. خیلی از وسایلی که ما در انباری نگهداری می کنیم بخاطر رنگ پریدگی و نداشتن ظاهر مناسب برای فضای منزل و متناسب دکوراسیون هستند. این وسایل را می توان به راحتی با یک رنگ متناسب با بقیه دکوراسیون منزل ، رنگ کرد و در فضایی مناسب قرار داد. چرا همیشه تصور می کنید وسایل خانه باید فقط یک رنگ داشته باشند؟ کمی خلاقیت و شهامت به خرج دهید و از ترکیب رنگ ها در کنار هم بهره بگیرید .با تلفیق طرح و چند رنگ می توانید زیبایی وسیله کهنه خود را دوچندان کنید.

رنگ آمیزی مبلمان و وسایل معمولا هزینه زیادی ندارد و لازم نیست که حتما توسط یک متخصص انجام شود چون خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید قبل از رنگ کردن وسیله مورد نظر را تمیز کرده و قسمت های ناصاف را سمباده بکشید.

 

ایجاد طرح

برای ایجاد طرح روی وسایل می توان از سرمیخ های تزیینی نیز استفاده کرد. درواقع بعد از رنگ کردن وسایل می توانید طرح مورد نظر خود را با سر میخ ها ایجاد کنید و جلوه ای بی نظیر به وسیله ی کهنه و رنگ و رو رفته خود بدهید. برای نصب این سرمیخ ها نیازی به چکش و دریل ندارید ، به راحتی می توانید آنها را با چسب بچسبانید.

 

 

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در تهرانپارس با کادری مجرب و آزموده"

 

 

 

 

تزیین با وسایل مختلف

می توانید از وسایل کوچک مانند گیره ها و ... کمک بگیرید و شکل و شمایل جدیدی به وسایل ببخشید. مثلا می توانید یک میز را رنگ کنید و سپس با رنگ کردن گیره های لباس به همان رنگ یا یک رنگ هم خانواده یا مخالف با توجه به سلیقه خودتان، و نصب گیره ها به میز شکل جدیدی به آن بدهید. گیره ها را به دورتا دور میز بچسبانید. توجه کنید که با دقت و ظرافت این کار را انجام دهید تا نتیجه کار بد نشود. به هم اندازه بودن قد گیره ها دقت کنید.

 

تبدیل کمد کهنه به کتابخانه

می توانید کمدهای بدون استفاده در انباری را به راحتی به یک کتابخانه پرکاربرد تبدیل کنید. با جدا کردن درب های کمد و رنگ کردن و تعمیر جزئی کمد آن را به یک کتابخانه زیبا تبدیل کنید. با ایجاد طرح و استفاده از وسایل تزیینی دیگر بر زیبایی کتابخانه خود بیفزایید. برای این کار شما به رنگ تخته سیاه، برچسب های تزیینی و یا کاغذ دیواری نیاز دارید.

یک راه دیگر برای داشتن یک کتابخانه زیبا و بدون صرف هزینه زیاد ، استفاده از جعبه هاست. معمولا همه در خانه های خود کتابخانه های معمولی دارند. شما این قانون را در هم بشکنید و به جای کتابخانه های بزرگ و معمولی، با جعبه های چوبی در اندازه های مختلف برای خود کتابخانه درست کنید. تعدادی جعبه را رنگ آمیزی کرده و تزیین کنید و روی هم با طرح دلخواه خود نصب کنید و یک کتابخانه خاص با توجه به سلیقه خودتان بسازید.

 

 

مقالات مرتبط :

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد