Loading ...
close
logo
کاربردهای جوش شیرین

 

جوش شیرین علاوه بر کاربرد در آشپزی، در تمیزی و پاک کردن کثیفی، درمان های خانگی، از بین بردن بوی نامطبوع نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

رفع بوی بد ماهی از دست

برای ازبین‌بردن بوی بد ماهی از دستانتان ، می‌توانید دستان خود را به جوش شیرین آغشته کرده و سپس با آب گرم بشویید. با این کار علاوه بر از بین بردن بو ، دستانتان نیز نرم می شوند.

 

تمیز کردن ماشین ظرفشویی

درون یک لیوان آب ، مقداری جوش شیرین ریخته و درون ماشین ظرفشویی قرار دهید. ماشین را روشن کرده و اجازه دهید یک دوره کار کند. با این روش بوی بد ماشین ظرفشویی از بین رفته و ضدعفونی می شود.

 

خوش طعم کردن گوجه فرنگی

با ریختن مقداری جوش شیرین پای بوته های گوجه فرنگی می توانید گوجه های خوش طعم تری برداشت کنید.

 

تمیز کردن کاغذ دیواری

ترکیب آب و جوش شیرین را آماده کرده و با اسفنج نرم آرام روی کاغذ دیواری بمالید سپس آب بکشید و اجازه بدهید که خشک شود.

 

درمان نیش حشره
اگر حشره نیشتان زد اندکی جوش شیرین روی دست در نزدیکی محل نیش بریزید و سپس با کمی آب خیسش کنید. پس از آن روی محل نیش قرار داده و اجازه بدهید که روی ‌پوست خشک شود. انجام این کار باعث کم شدن ورم و قرمزی می شود و سوزش و خارش نیز کاهش پیدا کند. برای نیش زنبور نیز پس از بین بردن نیش هم این کار را می توانید تکرار کنید.

 

رفع بوی بد پا

برای از بین بردن بوی بد پا ، که مدت زیادی در کفش بوده است، محلولی با ترکیب آب سرد و جوش شیرین آماده کنید و سپس به مدت 15 الی 20 دقیقه پاهایتان را درون محلول قرار داده و سپس شسته و خشک کنید.

 

 

مقالات مرتبط :

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد