Loading ...
close
logo
فوت و فن های اسباب کشی آسان

 

 

برای یک اسباب کشی آسان و راحت، که پس از پایان کار لبخند رضایت بر لبانتان نقش ببندد، به نکاتی باید توجه کنید:

 

تمیز کردن مکان جدید قبل از اسباب کشی:

آماده کردن و نظافت محل جدید می تواند خیالی آسوده در روز اسباب کشی برایتان به ارمغان بیاورد. این کار را می توانید دو الی سه روز قبل تر از روز اسباب کشی انجام دهید .درنتیجه می توانید با اطمینان خاطر در روز اثاث کشی، وسایل و لوازم را  به مکان جدید منتقل کنید.

 

رزرو باربری و خدمات مورد نیاز:

یکی از امور مهم در جابجایی ها، انتخاب یک باربری مناسب با خدمات مورد نیاز و قابل اعتماد است. خدماتی مانند اسباب کشی و جابجایی بار اصول خاص خود را دارند و بهترین عمل برای آسودگی خاطر در روز اسباب کشی ، سپردن این کار به یک باربری معتمد است.

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در غرب تهران با رزرو آنلاین"

 

 

مرتب کردن و حذف وسایل اضافی:

بهترین راه برای داشتن اسباب کشی آسوده و راحت حذف وسایل اضافی است. اگر وسایلی دارید که در یک سال گذشته از آن ها استفاده نکردید مطمئن باشید قرار نیست در آینده از آن ها استفاده کنید. میتوانید یک لیست از وسایلتان درست کنید، یعنی مواردی که به طور منظم از آنها استفاده می کنید، مانند تخت و وسایل آشپزی. همچنین مواردی را که می توانید به راحتی بدون آنها زندگی کنید نیز بنویسید برای مثال، اگر شما در حال حاضر در هر اتاق یک تلویزیون دارید، اما به جایی می روید که اتاق های کمتری دارد، حداقل  یک تلویزیون را حذف کنید.

این زمانی است که باید بفهمید از چه چیزی دو تا دارید و می توانید یکی از آنها را حذف کنید.

 

یادداشت گذاری کنید:

در حین بسته بندی اسباب خانه بر روی هر جعبه اسم محل آن و محتویاتش را بنویسید و بر روی آن بچسبانید .

یک نکته بسیار مهم که اغلب به آن توجهی نمیشود این است :در زمان جابجایی وسایل، فردی را در منزل جدید مسئول کنید تا کارگرها را راهنمایی کند برای اینکه وسایل هر قسمت را تا جایی که امکان دارد بر اساس نام روی جعبه ها در محل مشخص خود قرار دهد.

 

جدا کردن وسایلی که باید خودتان حمل کنید:

برخی وسایل و لوازم را  که ارزش زیادی برایتان دارند باید خود شما به محل جدید حمل و نقل کنید .
لوازمی از قبیل: طلا و جواهرات، مدارک و اسناد و غیره.

 

ویدئوی زیر ایده هایی برای اسباب کشی آسان را نشان می دهد که انجام این ایده ها کمک بزرگی است تا در روز اسباب کشی دچار سردرگمی نشوید.

 

ویدئو: ایده هایی برای اسباب کشی آسان

 

مقالات مرتبط :

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد