Loading ...
close
logo
پاک کردن لکه روغن

 

چگونه لکه روغن را از روی مبل سفید رنگ پاک کنیم؟

 چگونه یک پاک کننده قوی بسازید ؟

ما شما را راهنمایی می کنیم :

 

پاک کننده بسازید

👇نمک و الکل سفید  

مقداری نمک را در الکل سفید حل کنید و یک پاک کننده قوی بسازید سپس محلول مورد نظر را روی یک تکه اسفنج بمالید تا ان را کاملا پاک کند پس از پاک کردن لکه روغن از روی مبل ،یک حوله تمیز روی قسمت مورد نظر بکشید تا الکلی باقی نماند.

توجه داشته باشید اگر مبلهای شما از رنگی باشد از این روش استفاده نکنید فقط برای مبلهای سفید رنگ زیرا ممکن است الکل موجود رنگ روکش مبل را کمرنگ کند.

 

👇پودر بچه قوی ترین جذب کننده  روغن  

پودر بچه قدرت جذب بالایی دارد مقداری پودر بچه را روی لکه روغن بریزید و یک شب تا صبح صبر کنید تا پودر بچه تمام ان چربی و روغن را جذب کند سپس صبح با جاروبرقی تمام پودر موجود روی مبل را تمیز کنید. 

 

👇نوشابه پاک کننده قوی برای سرسخت ترین لکه های روغن  

ابتدا یک تکه پارچه را با نوشابه کاملا خیس کنید و سپس دقیقا روی لکه روغن را چندین بار ضربه بزنید فقط روی لکه روغن ضربه بزنید  سپس مقداری پودر لباسشویی را در اب گرم حل کنید و خوب بهم بزنید تا کف کند سپس با مسواک مقداری از کف را روی لکه بکشید تا کاملا پاک شود و در اخر با یک دستمال تمیز روی پودر بکشید تا مبل کاملا تمیز شود.

 

مقالات مرتبط :

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد