Loading ...
close
logo
بسته بندی و جا به جایی اصولی شرکت ها

بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها

یکی از دغدغه های جا به جایی شرکت ها و ادارجات بسته بندی اصولی و مناسبی است که بتواند وسایل آن ها را از هرگونه آسیبی محافظت کند. همچنین زمان اسباب کشی برای شرکت ها بسیار مهم است زیرا هر روز بسته بودن شرکت موجب ضرر میشود. 

شرکت ها و ادارجات وسایل گران قیمت و ارزشمند زیادی دارند که هرگونه آسیبی به آن ها میتواند خسارت زیادی به وجود آورد، به همین دلیل بهتر است این کار را به کسانی که با بسته بندی اصولی وسایل شرکت ها آشنایی و تجربه دارند، مانند باربری شریف بار بسپارید.

شریف بار با داشتن یک دهه تجربه در زمینه انواع بسته بندی، باربری و چیدمان وسایل شرکت ها، منازل، کارخانه ها و ...و مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران بسته بندی و جا به جایی شرکت ها و ادارجت شما را در سریع ترین زمان و بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

تیم بسته بندی شریف بار از افرادی کاملا آموزش دیده و تایید شده تشکیل شده است که تمامی وسایل مورد نیاز بسته بندی مانند کارتن های 5 لایه محکم، چسب نواری، سلفون، نایلون حباب دار و ... را در اختیار شما قرار میدهد تا بسته بندی وسایلتان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی شریف بار

دسته بندی کامل وسایل 

بسته بندی کاملا تخصصی تمامی وسایل به خصوص وسایل شکستنی با استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات بسته بندی

چیدمان حرفه ای وسایل در کارتن به دلیل جلوگیری از شکستن و صدمه دیدن

حمل وسایل سنگین مانند گاوصندوق ها

صرفه جویی در وقت به دلیل داشتن تجربه و آشنایی با روند کار

چیدمان سریع تر تمامی وسایل

 

نکات مهم بسته بندی لوازم شرکت

  قبل از جا به جایی شرکت یا اداره جدید را کاملا آماده چیدمان اثاثیه بکنید که شامل تمیزکاری، چک کردن وسایل سرمایشی و گرمایشی و نصب کردن اینترنت میشود و عنوان هر اتاق را مشخص کنید تا بدانید هر وسیله مال کجاست و موجب گیج شدن کارگران نشوید.

 مهم ترین وسایل شرکت مانند مدارک و اسناد مهم را قبل از شروع اسباب کشی داخل پوشه ای قرار دهید و همراه خود به جای امنی ببرید تا وسط شلوغی ها گم نشود و دم دست باشد.

 ​​​​​​​یکی از کارهایی که در راحت شدن و سبک شدن اسباب کحشی هم نقش دارد به روز کردن وسایل و تجهیزات و اهدا یا فروش وسایل قدیمی است، اسباب کشی میتواند بهانه خوبی برای ارتقا دادن وسایل و تجهیزات باشد و باعث میشود مجبور به حمل وسایل قدیمی نشوید.

 ​​​​​​​اگر خودتان وسایل را داخل جعبه قرار میدهید روی  هر جعبه عنوان یا محل وسایل را بنویسید تا چیدمان آن ها راحت تر شود، همچنین روی جعبه وسایل شکستنی حتمل شکستنی را بنویسید تا کارگران با دقت آن ها را حمل کنند.

 ​​​​​​​جا به جایی و بسته بندی وسایل اداری مانند مانیتورها و سیستم ها و هر ابزار تخصصی دیگری نیاز به تجربه و آسنایی با شیوه حمل داردپس بهتر است آن را به دست افراد با تجربه بسپارید.

 ​​​​​​​به هیچ وجه بسته بندی را در روز اسباب کشی آغاز نکنید چون اهمیتی ندارد که وسایلتان چقدر باشد همیشه اسباب کشی بیشتر از آنچه فکرش را میکنید طول میکشد پس بهتر است حداقل 3 روز قبل از جا به جایی بسته بندی وسایل را شروع کنید.

 

اتوبار شریف بار با داشتن بهترین تجهیزات بسته بندی مانند کارتن های 5 لایه، بازدید و برآورد رایگان، جا به جایی اصولی، ماشین های پیشرفته و جدید و ... صفر تا صد بسته بندی تا چیدمان را در کوتاه ترین زمان برای شما انجام میدهد و رضایت 100 درصدی شما را جلب میکند.

پس اگر قصد بسته بندی و جا به جایی شرکت یا اداره خود را دارید وقت را تلف نکنید و همین الان با باربری شریف بار تماس بگیرید و از مشاوران اتوبار شریف راهنمایی های کامل را دریافت کنید و شرایط خود را توضیح و دهید و پس از آن فقط بر روی روند انجام کارها نظارت کنید.


 

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد