Loading ...
close

باربری شهران

logo


باربری شهران

 

باربری شهران مجهز ترین شرکت ارائه دهنده خدمات در محدوده شهران با بیش از ده تیم حرفه ای حمل بار ، اگر شما جزو افرادی هستید که در منطقه شهران شمالی و شهران جنوبی هستید و به دنبال یک شرکت باربری خوب و مطمئن در نزدیکی محله خود می گردید باربری و اتوبار ما ( شریف بار  ) در خدمت شما می باشد .

وقتی با اتوبار شهران تماس میگیرید شرکت شریف بار  یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار می دهد و شما را با مراحل انجام اسباب کشی توسط تیم ما آشنا می کند نکاتی در خصوص انجام یک اسباب کشی بی دردسر به شما ارائه می دهند. در ادامه کارشناس ما قیمت و تعرفه های مارا به شما ارائه می دهد ( تعرفه های ما کامل منصفانه بوده و زیر نظر اتحادیه محاسبه می شود ) که در صورت توافق شما عزیزان و کارشناس باربری شهران  یک زمان و روز دقیق از سوی شما که وقت مناسب برای شروع اسباب کشی داشته باشید تعیین می شود و ما تیم متخصص خود را در زمان مقرر شده به محل اعزام می کنیم.

حمل بار و اثاثیه منزل در شهران با بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا حرفه ای و جابجایی با خاور و کامیون های مسقف و موکت بندی بصورت کامل حرفه ای انجام میشود همچنین ما از وسایل نقلیه نیسان و وانت نیز داریم که درصورت جابجایی وسایل کوچک می توانید از خدمات نیسان بار شریف بار استفاده کنید. تمامی خودرو های ما کاملا از نظر فنی بی نقص هستند و همیشه قبل از ارسال وسیله نقلیه برای اسباب کشی ، وسیله نقلیه مورد نظر توسط یک نفر فنی در شرکت مورد بررسی قرار میگیرد تا خدای نکرده مشکل پیش نیاید.

اتوبار شهران با بهره گیری از بروز ترین روش های اسباب کشی حمل اثاثیه سنگین شما را بدون هیچ دردسری و صدمه ای از هر طبقه که بخواهید جابجا می کنند . کارکنان باربری شهران شریف بار کاملا به تمام فوت و فن اسباب کشی مسلط هستند و به راحتی وسایل مانند یخچال ساید ، گاوصندوق ، پیانو ، میز بزرگ شیشه ای و… جابجا می کنند.

جابجایی وسایل سنگین می تواند عواقب نا خوشایندی در پی داشته باشید، درصورتی که در منزل خود نیاز به خانه تکانی دارید می توانید بر روی کارگران ما حساب کنید زیر را ما کارگران خود را برای کمک به جابجایی وسایل در خانه نیز ارسال می کنیم .

از دیگر شعبات باربری ما می توان به باربری سعادت آباد که توسط یک تیم کاملا حرفه ای مدیریت می شود اشاره کرد که به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی در محدوده سعادت آباد ارائه می دهند.

باربری نیاوران نیز از شعبات بی نظیر ما در شمال تهران می  باشد که با استفاده از بهترین خدمات در اسباب کشی رضایت 99 درصد مشتریان خود را کسب کرده است.

 

 


ثبت نظر

 

 

شریف بار مفتخر به آن است که با کمک مشتریان همیشگی خود توانسته در رقابت کسب رضایت مشتری چالشی که هر باربری با آن رو به رو است سربلند باشد و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کند.

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد