Loading ...
close

چک لیست اسباب کشی

logo
چک لیست اسباب کشی

 

جابجایی خانه کار ساده ای نیست و اغلب می تواند یکی از استرس زا ترین مواردی باشد که تجربه می کنیم. ترفندی  برای کنترل اسباب کشی و پرهیز از استرس این است که برنامه ریزی کنید و به آن پایبند باشید. برنامه ریزی ، کلید یک اسباب کشی خوب و سازمان دهی شده، است؛ امّا ما متوجه هستیم که ممکن است شما وقت کافی برای سازماندهی کامل خانه نداشته باشید. به همین دلیل چک لیست مفید اسباب کشی را در زیر قرار داده ایم. برای یک اسباب کشی منظم در این مقاله با شریف بار همراه شوید.

 

 

دو ماه قبل از روز اسباب کشی

با ذخیره سازی و شسته و رفته کردن شروع کنید. از هر اتاق به اتاق دیگر بروید و لیستی از موارد موجود را تهیه کنید. در یک ستون جداگانه ، یادداشت کنید که آیا قصد نگهداری ، دور انداختن یا اهدای مورد را دارید. کاملا دقیق باشید و دور خود را بهم ریخته نکنید تا در پایان بسته بندی مجبور به تمیزکاری مجدد نشوید. کالاهای ناخواسته خود را اهدا کنید.

بودجه اختصاصی خود را برای کلیه هزینه های مربوط به جابجایی ایجاد کنید. هنگامی که بودجه خود را دریافت کردید ، شروع به جمع آوری قیمت برای شرکتهای حمل بار و اسباب کشی کنید. می توانید با مشاورین شریف بار تماس بگیرید و از خدمات و قیمت ها مطلع شوید.

به خانواده و دوستان خود اطلاع دهید که در حال انتقال هستید و تغییر آدرس خود را به مدرسه فرزندان خود اطلاع دهید.

اگر قصد خرید مبلمان و یا لوازم دیگر برای منزل جدید دارید. شما می توانید زمان تحویل آنها را برای روزی که در آن زندگی می کنید هماهنگ کنید.

 

 

یک ماه قبل از روز اسباب کشی

اسناد مهم مورد نیاز خود را کنار بگذارید تا در روز جابجایی آنها را در میان جعبه های اسباب کشی خود از دست ندهید. فراموش نکنید که مدارک مدرسه کودکان را کنار بگذارید زیرا هنگام ثبت نام در مدرسه جدید به آنها نیاز خواهید داشت.

سرویس حمل و نقل بار و خدمات مورد نیاز اسباب کشی را رزرو کنید و روز جابجایی را هماهنگ کرده و اگر منزل جدید را اجاره کرده اید ، روز اسباب کشی را به صاحبخانه اطلاع دهید.

فروش هر یک از کالاهایی را که با خود نمی برید یا به امور خیریه اهدا نمی کنید ، ترتیب دهید. ممکن است بخواهید آنها را به صورت آنلاین بفروشید.

 

 

دو هفته قبل از روز اسباب کشی

اگر در حال اسباب کشی به شهر دیگری هستید ، برای حمل وسیله نقلیه خود برنامه ریزی کنید.  تاریخ انتقال خود را با اتوبار خود تأیید کنید و هرگونه مدارکی را که ممکن است لازم باشد قبل از آن تکمیل شود نهایی کنید.

اگر برای بسته بندی از خدمات موسسه های حمل بار استفاده نمی کنید ، وقت آن است که وسایل خود را در جعبه ها بسته بندی کنید. با اتاق ها و چیزهایی که از حالا تا هفته اول در خانه جدید خود نیازی نخواهید داشت شروع کنید. مطمئن شوید که برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل خود در حمل و نقل ، بهترین روش بسته بندی را اعمال می کنید.

 

 

یک هفته قبل از روز اسباب کشی

اتصال گاز ، آب ، برق و اینترنت خود را نهایی کنید.

 اشتراک های خود را لغو کنید یا آنها را به آدرس جدید خود هدایت کنید.

هرگونه کالای خطرناک را دور بریزید و سطل های زباله را خالی کنید.

 فریزر را یخ زدایی کنید.

 

 

روز اسباب کشی

تمام گاز ، آب و برق را خاموش کنید. قبل از رفتن خانه را تمیز کنید. قبل از قفل کردن در ، بررسی کنید که چیزی باقی نمانده باشد.

 شریف بار انواع خدمات تخصصی بسته بندی تا چیدمان منزل جدید را ارائه می دهد تا بتوانید آرام بنشینید و از تجربه آن لذت ببرید. همین حالا برای شروع برنامه ریزی در مورد خانه خود با ما در شریف بار تماس باشید. برای راهنمایی بیشتر و اطلاع از اصول اولیه اسباب کشی به مقالات شریف بار رجوع کنید.

 

 

 

 

"شریف بار پیشرو در ارائه بهترین خدمات باربری در سعادت آباد با رزرو آنلاین"

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

شریف بار ، همواره با شما ست ...

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شریف بار مفتخر به آن است که  با کمک مشتریان همیشگی خود توانسته در رقابت کسب رضایت مشتری ، چالشی  که هر باربری با آن روبرو است

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد