Loading ...
close
logo
 روش بسته بندی لباس در اسباب کشی


1/ لباس ها را تاکرده و یا آنها را شبیه لوله بپیچید. اگر آنها را لوله کنید، مرتب تر مانده و جای خیلی کمتری خواهند گرفت. ولی اگر برای شما مهم است که چروک نشوند می توانید آنها را تا کرده و روی هم بگذارید.

 

2/ لباس هایتان را داخل کارتن هایی در اندازه های کوچک بسته بندی کنید. لباس ها نیز مانند کتاب می توانند بسیار سنگین شوند.
·    هنگام خرید یا اجاره کارتن برای بسته بندی، سعی کنید کارتن هایی بگیرید که اندازه های آن حداکثر 31 در 31 سانتی متر باشند. کارتن هایی بزرگ تر از این اندازه حمل شان بسیار سخت خواهد بود.

 

3/ برای بسته بندی لباس می توانید از ساک ها و چمدان هایتان نیز استفاده کنید. قطعاً این کار ارزان ترین راه برای بسته بندی لباس ها می باشد. هنگام جمع کردن لباس ها داخل چمدان، شلوار و شلوارک ها را انتهای آن قرار داده و تیشرت ها و پیرهن ها را روی آنها بگذارید.
·    لباس های مهمانی و لباس های شب را هرگز داخل چمدان نگذارید و برای بسته بندی آنها از روش های دیگر استفاده کنید. تنها آنهایی را در چمدان بگذارید که بتوانید بعداً آنها را اتو کنید.

 

4/ از کارتن های مخصوص لباس که آویز لباس دارند استفاده کنید. وقتی صحبت چروک شدن لباس ها در میان باشد، هیچ چیزی بیشتر از این کارتن ها شما را راضی نخواهد کرد. این کارتن ها میله برای آویزان کردن لباس ها و دستگیره برای حمل داشته و طولشان به اندازه کافی بلند است. و میتوانید لباس ها را همانطور با چوب لباسی داخل آنها آویزان کنید و در آنرا ببندید.
·    این کارتن ها قیمت نسبتاً بالایی دارند، پس سعی کنید فقط برای لباس های خاص و حساس از آنها استفاده کنید.

 

5/ لباس ها را داخل کیسه یا کاورهای مخصوص لباس بسته بندی کنید. این روش بسیار مقرون به صرفه بوده و از لباس ها نیز محافظت می کنند. انتهای کیسه را با قیچی سوراخ کنید و سر چوب لباسی ها را از آن بیرون بیاورید. از سمت پایین نیز با چسب آن را مسدود کنید.

 

6/ روی کارتن ها برچسب بچسبانید. آنها را دسته بندی کنید : فصل، اندازه، مدل، مال چه کسی هستند و در خانه جدید کجا باید قرار داده شوند.

 

7/ جابجا کردن لباس ها بدون بسته بندی. اگر خانه جدیدتان خیلی دور نیست و یا سه تا خیابان پایین تر است، لازم نیست همه چیز را بسته بندی کنید. می توانید لباس ها را همین جوری که به چوب لباسی آویزان هستند را روی صندلی عقب ماشین بگذارید.

 

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد