Loading ...
close
logo
لوازم برقی را بدون استرس جا به جا کنیم؟

 

لوازم برقی را بدون استرس جا به جا کنیم؟

 

بسته بندی و جا به جایی وسایل برقی 

وسایل برقی از ارزشمند ترین وسایل خانه هستند که جا به جایی و بسته بندی آن ها نسبت به دیگر وسایل به دلیل سنگینی و بزرگی ممکن است کمی مشکل باشد و نیاز به دقت زیادی دارد زیرا وارد شدن صدمه به وسایل برقی میتواند خسارت زیادی به بار بیاورد.

اگر درباره بسته بندی و جا به جایی وسایل برقی اطلاعات و تجربه زیادی ندارید، هیچ جای نگرانی نیست زیرا در این مقاله تمامی نکات و روش مهم جا به جایی وسایل برقی را معرفی میکنیم.

 

بسته بندی فریزر

یکی از وسایل سنگین و مهم برقی یخچال فریزر است که زحمت زیادی ممکن است داشته باشد.
ابتدا تمامی وسایل و طبقه های داخل یخچال فریزر را در بیاروید، یخچال را از برق بکشید و اجازه دهید سرمایش را از دست بدهد و اگر برفکی دارد از بین برود.

بهتر است قفسه ها را کنار هم ببندید و اگر هنوز کارتن یخچال خود را دارید، داخل جعبه قرارشان دهید.
پس از اینکه یخچال فریزر سرمای خودش را از دست داد به آرامی آن را داخل جعبه خودش انتقال دهید یا اگر به جعبه آن دسترس ندارید دور آن را با نایلون حبابی یا ملافه بپوشانید و چسب بزنید.

 

بسته بندی اجاق

ابتدا شیر گاز را ببندید و گاز را از آن جدا کنید.
سپس با شوینده های مخصوص گاز را تمیز کنید تا هیچگونه چربی و خرده غذایی روی آن باقی نماند.
صفحه های روی گاز را بردارید و اگر گازتان فر داد صفحه و وسایل داخل آن را نیز در بیاورید و با نایلون حبابی و چسب بسته بندی کنید.
برای بسته بندی گاز میتوانید از جعبه خودش یا نایلون حبابی، چسب نواری پهن یا طناب استفاده کنید.

 

بسته بندی ماشین ظرفشویی

ابتدا مخزن دستگاه را خالی کنید و از آن جدا کنید و با استفاده از نایلون حبابی بسته بندی کنید.
پس از اطمینان از خشک بودن ماشین لباسشویی دور آن را نایلون حبابی بپیچانید و داخل جعبه قرار دهید و زیر و روی جعبه را با چسب نواری پهن محکم کنید تا باز نشود.

 

بسته بندی مایکروویو

مایکروویوها معمولا دارای وزن زیاد و صفحه شیشه ای هستند که میتواند به راحتی بشکند. بهترین روش برای بسته بندی و جا به جایی مایکروویو بستن یونلیت دور آن و قرار دادن آن در جعبه است. 

 

بسته‌بندی تلویزیون

تلویزیون یکی از حساس ترین وسایل برقی است زیرا تنها یک ضربه کوچک به صفحه نمایش آن میتواند باعث ایجاد خسارت زیادی شود به همین دلیل بسته بندی تلویزیون نیاز به دقت بیشتری نیسبت به بقیه وسایل برقی دارد.
ابتدا تمامی کابل ها را از تلویزیون جدا کنید و بسته بندی کنید تا گم نشود.
طبیعتا جعبه خود تلوزیون با داشتن یونولیت های داخلش بهترین گزینه برای بسته بندی یخچال است اما اگر به جعبه آن دسترسی ندارید دور تلوزیون را با ناسلون حبابی و چسب بپوشانید و دقت کنید روی صفحه نمایش آن قسمت لخت باقی نماند و سپس میتوانید دور آن را با پارچه یا ملافه ببندید.

 

توجه داشته باشیدکه وسایل برقی معمولا وزن زیادی دارند و جا به جایی و بسته بندی آن ها میتواند مشکل باشد و اگر تجربه کافی در این زمینه نداشته باشید امکان پیش آمدن هرگونه خسارتی بسیار زیاد است. به همین دلیل بهتر است این کار را به افرادی با تجربه در زمینه جا به جایی و بسته بندی وسایل برقی بسپارید.
تیم حرفه ای و مجرب شریف بار با داشتن تجربه بسیار زیاد در زمینه بسته بندی وسایل برقی و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم بسته بندی، در کوتاه ترین زمان وسایل برقی شما را پس از بسته بندی به خانه جدید منتقل میکنند.

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد