Loading ...
close
logo
طریقه بسته بندی ظروف

 

طریقه بسته بندی ظروف

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یکی از مهم ترین مراحل جا به جایی است که در سرعت و هزینه روند کار تاثیر بسیاری دارد و بسته بندی ظروف نسبت به بسته بندی دیگر وسایل نیاز به دقت و تجهیزات بیشتری دارد زیرا ظروف میتوانند به راحتی آسیب ببینند. اگر با بسته بندی ظروف آشنایی زیادی ندارید یا حتی اولین باری است که قصد بجا به جایی دارید جای نگرانی وجود ندارید زیرا در این مقاله تمامی نکات و روش مهم در بسته بندی ظروف را ذکر میکنیم.

 

نکات مهم بسته بندی ظروف

کارتن های بسته بندی ظروف باید محکم و چند لایه باشد و اگر دسترسی به کارتن های مخصوص برایتان مقدور نیست بهتر است از ضربه گیر ظروف، نایلون حبابی، روزنامه یا پارچه استفاده کنید.

هرگز کارتن ها را بیش از حد سنگین نکنید و بهتر است زیر کارتن ها را چسب نواری پهن بزنید تا پایین آن ها باز نشود و چند سانت روی کارتن ها را خالی بزارید و با ضربه گیر پر کنید.

ظروف سنگین تر را در زیر کارتن و ظروف سبک را روی آن ها قرار دهید.

پس از بستن کارتن ها روی آن ها کلمه شکستنی را با ماژیک بنویسید تا به حمل آن توجه شود.

 

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی ظروف 

نایلون‌های حباب دار، روزنامه یا پارچه

کارتن‌های چند لایه مخصوص ظروف

لیبل و ماژیک برای نوشتن روی کارتن

چسب پهن باکیفیت 

سلفون در صورت نیاز

 

طریقه بسته‌بندی ظروف

پس از محیا کردن وسایل مورد نیاز ذکر شده ظروف را دسته بندی کنید و ظروف هم شکل و هم نوع را کنار هم قرار دهید.

سعی کنید دور تمامی ظروف شکستنی را نایلون حبابی، روزنامه یا پارچه بپیچید.

هنگام چیدمان ظروف داخل جعبه سعی کنید هیچگونه فضای ختلی بین آن ها جا نزارید و با روزنامه یا نایلون حبابی پر کنید زیرا ممکن است باعص برخورد ظروف با یکدیگر و شکستن آن ها شود.

داخل تمامی ظروفی که فضای خالی داخل خود دارند مانند تنگ، لیوان و ... را با روزنامه یا نایلون حبابدار پر کنید.

 

اگر با بسته بندی ظروف آشنایی ندارید یا بخاطر مشغله وقت بسته بندی وسایل خود را ندارید تنها کافیست تا با شماره  77788800 تماس بگیرید و و صفرتا صد چا به جایی خود شامب بسته بندی ظروف و تمامی وسایل خود را به باربری شریف بار بسپارید.

 

ثبت نظر

 

 

 

   

 

 

وجه تمایز و نقطه قوت شریف بار اعتماد شماست . ما با تکیه بر سالها تجربه و با داشتن تیم حرفه ای و آموزش دیده و تجهیزات به روز توانسته ایم رضایت کامل مشتریان خود در سراسر ایران کسب کنیم. بهترین اسباب کشی را با شریف بار تجربه کنید.

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد